Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
28.02.201716 червня відбудеться IV Міжнародний форум корпоративних секретарів

16 червня 2017 р Професійна асоціація корпоративного управління спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією проведуть IV Міжнародний форум корпоративних секретарів.

Корпоративним секретарем у всьому світі називають одного з вищих керівників компанії, відповідального за координацію всієї роботи з корпоративного управління. Саме від нього залежить правове і адміністративне забезпечення роботи всіх органів управління, обмін інформацією між власниками, менеджментом і акціонерами, а також дотримання інтересів усіх стейкхолдерів.

В українських банках і компаніях реального сектора економіки інститут корпоративного секретаря застосовується вже досить широко. І хоча в Україні робота корпоративного секретаря не регулюється нормами національного законодавства, а вимоги до неї формуються на рівні кращих практик корпоративного управління, що застосовуються в Європі і Північній Америці, наявність корпоративного секретаря в штаті компанії значно підвищує рівень комунікації і робить більш ефективною всю систему корпоративного управління . Чим прозоріше і зрозуміліше корпоративне управління – тим більше довіри компанія викликає у інвесторів, а значить – і більше шансів залучити фінансування.

Форум корпоративних секретарів – це головний майданчик для обговорення нормативних новацій, кращої практики, передового досвіду зарубіжних колег у сфері корпоративного права та управління.

ЦІЛІ ФОРУМУ​

  • Надихнути учасників, показати значимість роботи корпоративного секретаря
  • Озброїти корпоративних секретарів новими знаннями і технологіями, передати їм передовий досвід
  • Об’єднати професійне співтовариство в сфері корпоративного управління

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ФОРУМУ 2017 РОКУ

Запрошуємо керівників, акціонерів, корпоративних секретарів АТ, юристів, які практикують у сфері корпоративного права, фахівців консультаційних та аудиторських фірм приєднатися до обговорення питань щодо поліпшення корпоративного законодавства.

ЯК ПРОХОДИЛИ ФОРУМИ 2016, 2015 ТА2013 РОКІВ