Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
09.06.201506 червня в Києві відбудеться семінар «Партнерський договір»

                              

06 червня 2015 року Міжнародний інститут бізнесу за підтримки Професійної асоціації корпоративного управління проводить семінар «Партнерський договір».
У більшості країн світу починаючи новий бізнес-проект, партнери детально обговорюють і фіксують на папері всі свої домовленості щодо цього проекту. На жаль, це не характерно для України. Можливо, саме через це дуже часто в нашій країні виникають корпоративні конфлікти, які заважають розвиватися компаніям і перешкоджають розвитку, здавалося б, вдалих бізнес-проектів.
Мета даного семінару – допомогти бізнесменам у підготовці до укладення Партнерського договору, підказати, як запобігти конфліктним ситуаціям при бажанні одного з партнерів вийти з бізнесу, в разі тяжкої хвороби або смерті одного з партнерів, якщо надійшла пропозиція вигідно продати бізнес тощо.

Програма семінару передбачає обговорення всіх основних розділів Партнерського договору:

  • Місія та стратегія компанії;
  • Розподіл часток між партнерами;
  • Розподіл права на управління компанією;
  • Розподіл прибутку;
  • Сценарне планування розвитку ситуацій, пов’язаних з бізнесом в майбутньому.

Обговорюватимуться варіанти кожної з домовленостей, розглядатимуться типові ситуації, «підводні камені», які можуть виникати на практиці.

Запрошуємо до участі власників і вищих керівників малих і середніх компаній.

Автор семінару – Окунєв Олександр Йосипович, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного управління та корпоративного  права. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001), МІБ (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.). Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор-укладач Посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (видання МІБ та CIPE, 2012), автор більш ніж 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Місце проведення: Міжнародний інститут бізнесу, м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8 – А

Детальніше про умови участі, програму та знижки Ви можете подивитися тут.

З питаннями Ви можете звертатись до  Юлії Цибань за тел. 044 – 585-00-33 або yuliya.tsyban@iib.com.ua.

Довідка
Міжнародний інститут бізнесу – сучасна школа бізнесу європейського рівня, понад 20 років є лідиром на ринку бізнес-освіти України. Реалізує програми МВА – єдині українські програми, акредитовані міжнародною незалежною асоціацією Аssociation of MBAs. Міжнародний інститут бізнесу неодноразово визнавався кращою бізнес-школою в Україні згідно незалежного рейтингу Eduniversal.
МІБ має ексклюзивне право навчати українських фахівців на програмах міжнародних професійних асоціацій, таких як: Королівський інститут маркетингу (Великобританія) – СІМ і Королівський інститут зі зв’язків з громадськістю (Великобританія) – CIPR, а також має акредитацію Королівського інституту управлінського обліку (Великобританія) – СІМА.
З 2002 року Міжнародний інститут бізнесу є єдиним партнером союзу REFA з проведення навчальних програм «Організація і управління виробничими системами і процесами» в Україні.
Успішно реалізує відкриті та корпоративні програми навчання з урахуванням специфіки діяльності клієнтів.

Громадська організація «Професійна асоціація корпоративного управління»  (ПАКУ) є добровільним об’єднанням громадян, яке створено на основі єдності інтересів для спільної реалізації членами Асоціації своїх прав та свобод.
Метою діяльності Асоціації є об’єднання професіоналів корпоративного управління для сприяння розвитку та удосконаленню корпоративного управління в Україні, імплементації загальноприйнятих міжнародних стандартів корпоративного управління, підвищення рівня етики корпоративних відносин, ролі та авторитету фахівців корпоративного управління, а також задоволення, захист прав та законних інтересів членів Асоціації.