Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Матеріали

Методичні матеріали проекту 2015-2016 рр.
 

 

ЗАВАНТАЖИТИ

Посібник «Антикорупційний комплаєнс» (для програми з підготовки осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційної програми)

У рамках проекту «Зміцнення антикорупційного комплаєнс у бізнесі» Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ) та Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) було розроблено посібник «Антикорупційний комплаєнс». Посібник призначений для програм з підготовки осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційних програм в компаніях. Посібник розроблений експертами Професійної асоціації корпоративного управління, серед яких Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ, Олег Бойко, незалежний консультант з корпоративного управління, управління ризиками, етики та комплаєнсу (GRC), Сергій Лукін, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади при Київській обласній державній адміністрації.

Усі матеріали, використані у посібнику, були апробовані під час розробки та проведення програм з підготовки комплаєнс-офіцерів.

ЗАВАНТАЖИТИ

Посібник «Комплаєнс для малого та середнього бізнесу»

В рамках проекту USAID «Впевнений бізнес – заможна громада» спеціалістами Професійної асоціації корпоративного управління було розроблено видання “Комплаєнс для малого та середнього бізнесу”, яке містить ряд пояснень та рекомендацій щодо розробки та впровадження на підприємствах Антикорупційних програм в контексті новацій Закону України “Про запобігання корупції”. 

Автори збірника звернулися до нестандартної форми подання інформації – коміксів, сподіваючись, що це викличе цікавість до нової та непростої теми антикорупційного комплаєнс. 

ЗАВАНТАЖИТИ

Методичні рекомендації щодо розробки та впровадження системи заходів щодо запобігання та протидії корупції

У рамках проекту «Впевнений бізнес – заможна громада» спеціалістами Професійної асоціації корпоративного управління за участі експертів «Бейкер і Макензі Сі Ай Ес – Лімітед» було розроблено проект Методичних рекомендацій щодо розробки та впровадження системи заходів щодо запобігання та протидії корупції (далі – Проект рекомендацій).

Даний Проект рекомендацій ПАКУ планує передати для подальшого затвердження Національному агентству з питань запобігання корупції.

ЗАВАНТАЖИТИ

Посібник «Антикорупційний комплаенс» 

Керівництво для середніх компаній, що функціонують на ринках, що розвиваються, розроблений Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Даний посібник призначено саме для середніх підприємств, тобто тієї цільової аудиторії, яка в недостатній мірі забезпечена ресурсами щодо забезпечення дотримання законодавства про протидію корупції, які орієнтовані переважно на потреби великих компаній. Даний посібник ставить своєю метою доповнити знання, необхідні членам ради директорів, посадовим особам виконавчого органу управління, юристам та керівникам середніх підприємств, щоб розробити і впровадити ефективну програму по забезпеченню дотримання правових норм і капіталізувати можливості, які  з’являються з доступу до глобальних ланцюгів створення вартості.