Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
11.10.2021XV Програма “Корпоративний директор” успішно стартувала

6-7 жовтня 2021 відбувся перший модуль вже XV Програми професійного розвитку членів рад директорів і наглядових рад «Корпоративний директор». Програма розрахована як на дійсних членів наглядових рад, правлінь, advisory-бордів, власників і топ-менеджерів приватних і державних компаній, так і на професіоналів, які прагнуть стати частиною цього ком’юніті.

Відкрила програму Юлія Холодкова, Координатор Проекту IFC ESG в Східній Європі і Центральній Азії, Corporate Governance Officer, Team Leader, ECA ESG Advisory Program. Юля наголосила на важливості корпоративного управління та його розвитку, а також відмітила успішну співпрацю IFC з ПАКУ у сфері запровадження належного корпоративного управління та стандартів ESG в Україні.

Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ і Team Lead програми, зазначив основні елементи моделі корпоративного управління, розповів про ролі та компетенції ради компанії, а також про склад ради та планування наступництва.

Програма «Корпоративний директор» – це не тільки навчання, розбір кейсів і отримання лайфхаків, а й high-level нетворкінг з однодумцями.

Практичним досвідом з учасниками програми діляться члени рад директорів та наглядових рад українських та зарубіжних компаній,  які розширюють горизонт пізнання й надихають на відкриття нових можливостей, а на додачу дають готові рішення нагальних проблем.

Олег Журавльов, член Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» (2019-2021), голова наглядової ради СК «Крона», член дорадчої ради компанії «Євромета», зосередив увагу учасників на стандартах, підходах та власних напрацюваннях належної організації роботи ради директорів, її комітетів, та окремо розповів про процедуру введення на посаду (Induction Session) для членів Ради.

Програма «Корпоративний директор» поглиблює увесь обсяг знань та компетенцій, необхідних для успішної роботи корпоративного директора (члена ради директорів) – від галузевих і загальносвітоглядних до глибокого розуміння драйверів бізнесу і управлінських процесів.

Ірина Стародубова, асоційований партнер Capital Times, та Сергій Гончаревич, засновник та керуючий партнер Capital Times , говорили з учасниками програми  про взаємодію компанії з інвесторами та розробку стратегії фінансування бізнесу.

Програма проводиться у змішаному форматі з дотриманням усіх карантинних вимог, частина слухачів беруть учатсь он-лайн.