Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
17.12.2018В Національний реєстр корпоративних директорів включено Еріка Версавеля

11 грудня 2018 р. відбулося чергове засідання Ради Національного реєстру корпоративних директорів. Члени Ради Реєстру провели ряд інтерв’ю та обговорили поточні питання роботи Ради. Усі члени Ради дійшли одностайної згоди щодо позитивного рішення про включення до реєстру Еріка Версавеля.  

Е.Версавель – громадянин Бельгії, закінчив Антверпенский університет зі ступенем магістра права. Він почав свою кар’єру в Bank Brussels Lambert в 1983 р. і залишив Бельгію в 1989 р., щоб працювати в BBL London, Seoul та Jakarta. Він перейшов в ING відразу після процедури поглинання в 1998 р. і приєднався до PT ING Indonesia Bank в якості директора. Пізніше він став керівником філії ING Shanghai і главою представництва в Китаї в 2000 р., головою представництва в Кореї в 2004 р., а потім повернувся до Європи, щоб очолити підрозділ Asia в 2009 р. У 2011 р. він став главою представництва в Україні та головою правління ПАТ ІНГ Банк Україна. Після 5 бурхливих років політичної, економічної і фінансової кризи Ерік повернувся в Азію і став представником ING в Монголії.

Е. Версавель має великий досвід роботи в країнах, що розвиваються і проблемних ринках, а також керував процесами співпраці з міжнародними клієнтами і транскордонними компаніями.

Протягом усієї своєї кар’єри Пан Версавель виконував кілька керівних ролей в ING і в організаціях громадянського суспільства. Серед іншого він був засновником і першим головою Bencham в Китаї, головою іноземних банків в Україні і в березні 2017 р. заснував Комітет фінансових послуг Amcham в Монголії.