Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
14.12.2015Сьогодні почалася груднева програма “Корпоративний секретар”

Відкривпрограму Сачівко Андрій Іванович, заступник директора Департаменту договірного менеджменту міждержавних майнових та корпоративних відносин Фонду державного майна України.

«10 років минуло з того часу, як ми почали проводити цю програму, -почав Андрій Іванович. – Я думаю, що найближчим часом відбудуться у сфері корпоративного управління глобальні зміни:нарешті будеприйнятий законодавчий акт, який встановить обов’язковість корпоративного секретаря. На даний момент корпоративний секретар на підприємстві може бути, а може не бути; існує безліч варіацій на тему які повноваження, які функції повинні бути у корпоративного секретаря. Але я думаю, що його основне завдання, особливо на підприємствах, які пройшли приватизацію, -це бути сполучною ланкою з акціонерами.»

Далі спікер розповів про взаємозв’язок корпоративного управління і зростання вітчизняної економіки, а також дав загальну характеристику стану розвитку корпоративного управління в Україні.

Програма буде триватимечотири дні і закінчиться іспитом і врученням сертифікату, який отримають всі наші слухачі, що складуть іспит.