Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

+38 (044) 228-87-59

+38 (094) 906-59-95

info@cgpa.com.ua

Підписатись на новини
14.12.2015Сьогодні почалася груднева програма “Корпоративний секретар”

Відкривпрограму Сачівко Андрій Іванович, заступник директора Департаменту договірного менеджменту міждержавних майнових та корпоративних відносин Фонду державного майна України.

«10 років минуло з того часу, як ми почали проводити цю програму, -почав Андрій Іванович. – Я думаю, що найближчим часом відбудуться у сфері корпоративного управління глобальні зміни:нарешті будеприйнятий законодавчий акт, який встановить обов’язковість корпоративного секретаря. На даний момент корпоративний секретар на підприємстві може бути, а може не бути; існує безліч варіацій на тему які повноваження, які функції повинні бути у корпоративного секретаря. Але я думаю, що його основне завдання, особливо на підприємствах, які пройшли приватизацію, -це бути сполучною ланкою з акціонерами.»

Далі спікер розповів про взаємозв’язок корпоративного управління і зростання вітчизняної економіки, а також дав загальну характеристику стану розвитку корпоративного управління в Україні.

Програма буде триватимечотири дні і закінчиться іспитом і врученням сертифікату, який отримають всі наші слухачі, що складуть іспит.

Візьміть участь в опитуванні