Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
09.06.2015Підходи до введення до складу Рад акціонерних товариств України зі значною державною часткою незалежних членів

 

14 січня 2015 р. у Фонді державного майна України відбувся семінар ПАКУ для представників ФДМУ, присвячений підходам до введення до складу Рад акціонерних товариств України зі значною державною часткою незалежних директорів. Захід відбувся у рамках підписаного Меморандуму про спіпрацю між ПАКУ та ФДМУ.

У семінарі взяли участь: Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ, Юрій Нікітін, заступник Голови ФДМУ, члени правління ПАКУ та співробітники ФДМУ. 

Під час семінару були представлені порівняння визначення незалежного члена Наглядової ради в українському та світовому законодавстві,  на прикладах були розглянуті склади Рад двох провідних українських компаній, визначено доцільність введення незалежних членів до рад компаній, окреслено основні завдання незалежного члена.

Наприкінці семінару члени Правління ПАКУ розказали про основний концепт проекту співпраці ПАКУ та ФДМУ, який полягає в розробці та супроводженні нормативного забезпечення запровадження незалежних членів НР в акціонерних товариствах України зі значною державною часткою, створенні Комісії з номінації (висунення кандидатів) на посади незалежних членів зазначених АТ, забезпеченні їх обрання загальними зборами акціонерів, дієвій підтримці налагодження ними усіх процедур роботи НР відповідно до вимог не тільки чинного законодавства, а й найкращої світової практики корпоративного управління.

 

 

 

.