Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
27.06.2022Перспективи сталості та відповідності принципам ESG в умовах війни

Уже протягом багатьох років ПАКУ є провідною інституцією, яка замається розвитком корпоративного управління та антикорупційного комплаєнсу в Україні. Корпоративне управління й антикорупційний комплаєнс – це два напрями діяльності компанії, які є складовими концепції ESG, а саме Governance. Елементи концепції та стандартів ESG вже другий рік експерти ПАКУ привносять в програми професійного розвитку корпоративних директорів та корпоративних секретарів, оскільки дотримання усіх принципів ESG стає невід’ємною частиною діяльності українських компаній, а також почала з’являтися в компаній необхідність підготовки нефінансових звітів з урахуванням прийняття та виконання політик та стандартів ESG. Тому, наприкінці 2021 року з ініціативи членів Асоціації було вирішено запровадити зустрічі для обговорення питань, пов’язаних з ESG, під загальною назвою Клуб ESG.

Україна стала центром спрямування світової фінансової підтримки. Інвестиції та фінансова допомога, яка, в першу чергу, зосереджена на протидію агресору, повинна все ж таки відповідати принципам сталості та критеріям ESG.

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної та соціальної відповідальності» за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) запрошують усіх зацікавлених прийняти участь відкритому засіданні членів ПАКУ та обговорити питання ESG в такий надскладний час.

Будемо говорити про:

  • Як виживати в таких надскладних умовах і відповідати стандартам? Чи це можливо?
  • Чи підходи, принципи, стандарти та політики ESG й надалі залишаються на порядку денному українських та міжнародних компаній, які ще працюють чи відновлюють діяльність в Україні?
  • Чи voice from the top надалі залишається рушієм сталості компаній?

Захід відбудеться 30 червня 2022, 16:00 (онлайн на платформі ZOOM)

Участь безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Детальніше про захід, спікерів та реєстрацію на нашому сайті – https://zahody.cgpa.com.ua/ESG_06.22/

Захід відбудеться у співпраці з Програмою IFC «Сприяння інвестиціям через інтегровані екологічні, соціальні та управлінські стандарти в Європі та Центральній Азії», що реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань SECO. Метою Програми є стимулювання та допомога компаніям у прийнятті кращих практик корпоративного управління, сприяючи їх здатності залучати стійкі інвестиції.