Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
30.01.2017Оляна Гордієнко та Олександр Окунєв 8 лютого проведуть вебінар

Уже рік Український інститут корпоративного управління за підтримки ПАКУ випускає Пакет інформаційного забезпечення фахівця корпоративного управління (далі – Пакет).

Пакет – це зручна добірка новин професії, постійний моніторинг законопроектів та змін до чинного законодавства, цікаві статті по темі корпоративного права та управління у формі електронного бюлетеню, а також – участь у консультаційних вебінарах, спікерами яких виступають провідні українські експерти.

Для тих, хто хоче познайомитись з перевагами Пакету, пересвідчитись у його актуальності та корисності, запрошуємо на безкоштовний промо-вебінар «Інформаційне забезпечення фахівця корпоративного управління», який відбудеться 8 лютого 2017р.

У Вас буде можливість отримати примірник електронного бюлетеню, через кілька днів приєднатися до вебінару та протестувати власноруч можливості Пакету.

Спікерами вебінару на цей раз стануть – Оляна Гордієнко, член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, та Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, відомий фахівець з корпоративного управління.

Попередня реєстрація обов’язкова! Детальна інформація та реєстрація на нашому сайті.