Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
18.06.2020Одинадцята програма “Корпоративний директор” стартувала в новому інтерактивному форматі

Незважаючи на карантин і неординарну ситуацію, що складається на сьогодні в Україні та в цілому світі, ми продовжуємо працювати і виходити в оф-лайн. 17-18 червня 2020 було проведено перший модуль вже одинадцятої програми «Корпоративний директор» для професійного розвитку членів наглядових рад і рад директорів.

Слухачів програми привітала Олена Волошина, Керівник діяльності IFCв Україні. Олена наголосила на особливостях співпраці Міжнародної фінансової корпорації з ПАКУ, відмітивши, що проведення програми підготовки корпоративних директорів та щорічний міжнародний форум корпоративних директорів МФК підтримує з самого початку їх реалізації.

Особливістю даної програми є те, що вона проходила в новому інтерактивному форматі, в якому частина слухачів знаходилися в аудиторії з викладачами, а частина учасників і спікерів приймала участь он-лайн.

Нові виклики і нові відповіді на них. Криза – не час опускати руки, а час вчитися новому та йти вперед, – наголосив Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ і ідейний натхненник програми «Корпоративний директор».

Останнім часом часто чуємо думку, що іноземці в наглядових радах українських компаній рідко можуть стати added value, бо не розуміють українського контексту, важко їм вникнути в особливості діяльності компанії та галузі економіки, в якій оперує компанія. Вважаємо, що якщо це професіонал, йому усе вдасться, а щоб адаптація в новому середовищі країни і компанії проходила швидко, безболісно і ефективно, обов’язково слід запроваджувати процедуру введення на посаду кожного нового члена наглядової ради – Induction Session. Саме про це розповідав учасникам програми Олег Журавльов, заступник Голови Наглядової Ради АТ «Укрзалізниця», Голова Наглядової Ради ПрАТ «СК» Крона», радник Голови Правління ПАКУ, радник Міністра інфраструктури України. Олег завжди готовий ділитися досвідом і давати готові лайфхаки для успішної діяльності членів наглядових рад.

Стратегічне управління – це процес прийняття і здійснення стратегічних рішень, центральною ланкою якого є стратегічний вибір, заснований на зіставленні власного ресурсного потенціалу компанії з можливостями і загрозами зовнішнього оточення, в якому вона діє.

Сутність стратегічного управління полягає у відповіді на три питання:

  • В якому становищі підприємство знаходиться в даний час?
  • В якому становищі воно хотіло б знаходитися через три, п’ять, десять років?
  • Яким способом досягти бажаного?

Основна помилка, яка зустрічається найчастіше, – невміння розділити операційну ефективність і стратегію. «Якщо ви погані в операціях, то програєте з будь-якою стратегією». Саме на цих моментах і на багатьох інших, не менш цікавих, зупинявся у своїй роботі зі слухачами програми «Корпоративний директор» Тимур Баіров, голова казахстанського підрозділу Bitfury Group, голова НР Bridge Group, член НР Astana Startup Hub.

Інтерактивна робота в онлайн режимі вдалася на славу. Вам теж цікаво? Приєднуйтеся до наступної Програми, яка запланована на 7 жовтня – 12 листопада 2020. Набір вже відкрито. Реєстрація за посиланням.