Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
09.06.2016НАК Нафтогаз отримав спеціальну нагороду від ПАКУ за значний вклад у розвиток професії фахівця з корпоративного управління

Компанія НАК «Нафтогаз України» перша серед державних підприємств розпочала масштабну трансформацію системи управління за стандартами корпоративного управління Організації з економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) для компаній, що перебувають у державній власності. Метою цієї реформи є підвищення прозорості та ефективності роботи товариства, забезпечення надійного контролю над його поточною діяльністю.

За останній рік у системі корпоративного управління Нафтогазу відбулися ґрунтовні зміни. Зокрема, з’явилася незалежна наглядова рада, введено посаду корпоративного секретаря, розроблено новий статут компанії та підготовлено план реструктуризації Нафтогазу.

«Ми впевнені, що досвід Нафтогазу стане в нагоді іншим великим державним компаніям, які ще мають провести реформування системи корпоративного управління за стандартами ОЕСР», — прокоментувала Поліна Загнітко, директор департаменту майнових та корпоративних відносин. У стислий термін фахівці департаменту разом з міжнародними консультантами розробили ґрунтовний План дій щодо реформи корпоративного управління компанії, а також підготували нормативну базу, необхідну для реалізації цієї реформи.

За значний вклад у розвиток професії фахівця з корпоративного управління, НАК Нафтогаз був відзначений почесною нагородою ПАКУ на III Міжнародному форумі корпоративних секретарів, що відбувся 3 червня 2016 року. Організаторами форуму виступили Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) та Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

Нагороду презентував голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв, який зазначив: «На Нафтогаз зараз уважно дивиться уся країна, якщо реформа корпоративного управління цієї компанії виправдає сподівання, що покладаються на неї – буде ланцюговий ефект по всій Україні, якщо ні – буде велике розчарування. Отже, бажаю вам нових професійних перемог».