Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
26.05.2017Корпоративних секретарів в Україні стало більше

Кваліфікаційним іспитом завершилася вже 53 !!! навчальна програма «Корпоративний секретар». Сьогодні до когорти професіоналів приєдналися і підвищили свою кваліфікацію представники таких компаній – ПАТ «Укргідроенерго», ПАТ «Національний депозитарій України», ПАТ «Одесаобленерго», ПАТ «НВП« Більшовик», ПАТ «КЕМЗ «ЗВАРКА», ТОВ «БРІТИШ АМЕРИКАН ТОБАККО СЕЙЛЗ ЕНД МАРКЕТИНГ УКРАЇНА» і Фонду державного майна України.

Коментарі наших учасників:

«Інформативно, істотно підвищує рівень знань і розуміння корпоративного управління»

Надія Яремчук, юрист ТОВ «БРІТИШ АМЕРИКАН ТОБАККО СЕЙЛЗ ЕНД МАРКЕТИНГ УКРАЇНА»

«Сподівання виправдалися. Завдяки залученню різних спікерів отримала погляд фахівців «зсередини»»

Наталія Пославська, начальник відділу корпоративного управління ПАТ «Одесаобленерго»

«Цікаве порівняння світових практик корпоративного управління. Корисна інформація представників НКЦПФР щодо очікуваних змін в законодавстві»

Поліна Андрієнко, головний спеціаліст Фонду державного майна України

Нагадуємо, що згідно з чинним корпоративним законодавством введення посади корпоративного секретаря в Україні є обов’язковим: з 01.01.2016 року – для всіх акціонерних товариств, акції та облігації яких включені до біржового реєстру і з 01.01.2018 року – для всіх публічних акціонерних товариств.

Наша наступна програма «Корпоративний секретар» відбудеться вже восени з 23 по 27 жовтня. Детальніше на нашому сайті.

Реєстрація на Програму буде відкрита з 29 травня.

Якщо у Вас все ще залишилися сумніви з приводу участі в нашій програмі, запрошуємо приєднатися до безкоштовного вебінару, який відбудеться 14 вересня 2017р.

Довідка:«Корпоративний секретар»

Український інститут корпоративного управління (далі-Інститут) – єдиний в Україні навчальний центр, який проводить підготовку корпоративних секретарів з видачею кваліфікаційного сертифіката встановленого зразка.

Починаючи з 2006 року Програма проводиться у співпраці з Фондом державного майна України. Особи, які пройдуть навчання та успішно складуть іспит, отримають кваліфікаційний сертифікат, їх дані будуть внесені до відповідного державного реєстру. Ознайомитися з зазначеним реєстром можна на WEB-сторінці ФДМУ.

Інститут (раніше – Центр корпоративного управління Міжнародного інституту бізнесу) протягом шістнадцяти років провів 53 програми, на яких пройшли навчання 960 представників провідних українських АТ.