Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
02.02.2016Як акціонерним товариствам адаптуватись до змін до корпоративного законодавства розкажуть на семінарі ПАКУ

17 лютого о 10.00 ПАКУ проведе додатковий семінар «Найновіші зміни до корпоративного законодавства, що відбулися у 2015р., та їх вплив на діяльність акціонерного товариства».

Причиною організації заходу стала велика кількість заявок від фахівців у сфері корпоративних відносин та їх правового регулювання на семінар 18 лютого, що перевищив очікування команди Асоціації.

Нагадаємо, що згідно законодавчих нововведень (зокрема, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів»), у 2016 році всі акціонерні товариства на чергових загальних зборах акціонерів мають змінити власні статути та більшість положень про органи управління.

ЗАВАНТАЖИТИ ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС СЕМІНАРУ

Учасники семінару отримають:

  • Найповнішу структуровану інформацію у вигляді слайдових презентацій, що містять більше 80 слайдів щодо найновіших змін у чинному корпоративному законодавстві України за 2015 рік і які набудуть чинності у 2016 році.
  • Практичні поради щодо досвіду інтерпретації та практичного застосування нових норм права.
  • Можливість обмінятися з колегами досвідом.

ПЕРЕЙТИ ДО РЕЄСТРАЦІЇ

Автором та викладачем Програми є Окунєв Олександр Йосипович – голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права.