Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
21.06.2016Безкоштовний семінар з питань державних закупівель і боротьби з корупцією відбудеться у Києві

З29 червня до 1 липня2016 уКиєві відбудеться безкоштовнийсемінар CLDP з питань державних закупівель і боротьби з корупцією.

Семінар відбудеться за підтримки Програми розвитку комерційного права(CLDP) – підрозділу Міністерства Tоргівлі США тау координації з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ), у співробітництвіз ПАКУ.

Семінар орієнтовано на представників бізнесу, які беруть участь у державних тендерних закупівлях або які призначені уповноваженою особою з антикорупційної політики компанії,а також на представників юридичних фірм, які консультують компанії щодоЗакону України «Про публічні закупівлі», який вступив в дію з 01.04.2016р.

Цілі програми:

  • поліпшити розуміннямеханізмів державних закупівель;
  • усунути або зменшити можливості для корупціїв сфері державних закупівель в Україні за допомогою розгляду правових наслідків і правових питань практичного застосування нового Закону України «Про державні закупівлі», який частково набрав чинності 1 квітня і набере повної чинності 1 серпня 2016 року;
  • посприятизабезпеченню прозорої, дієвої та ефективної роботи системи державних закупівель в Україні;
  • посприятивдосконаленню системи кримінально-правових засобів боротьби з корупцією за допомогою всеохопного розгляду стану існуючої системи державних органів, відповідальних за боротьбу з корупцією, таких як Національне антикорупційне бюро, від якого вимагається працювати в координації з Міністерством внутрішніх справ, Службою безпеки України та іншими правоохоронними органами;
  • допомогтив навчанні головних посадових осіб корпорацій, відповідальних за дотримання встановлених норм, для боротьби з корупційною практикою в приватному секторі.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

Місце проведення -м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22,Radisson Blu Hotel,зала Embassy Suite.

Участь у заході єбезкоштовною.Попередня реєстрація обов’язкова. У зв’язку з обмеженою кількістю місць у залі організатори заходу залишають за собою право не підтвердити реєстрацію учасника.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету учасника і надіслати надіслатидо 23-го червняІрині Гладкій на e-mail: gladka.ra@gmail.com.

З приводу організаційних питань Ви можете звернутися до представника CLDP Ірини Гладкої за тел.+380 50-50-23-243,e-mail: gladka.ra@gmail.com.

З приводу інформації про програму Ви можете звернутися до Дмитра Скриньки за тел.+380 50 380-55-56,e-mail: dmitryska@gmail.com.