Увійти|Реєстрація
(UKR) 04 червня 2020
Онлайн-конференція «Що нового в сфері антикорупційного комплаєнс?»

Професійна асоціація корпоративного управління у співпраці з Українським інститутом корпоративного управління  додатково до програм комплаєнс, які регулярно проводяться з 2015р.  розпочинає цикл онлайн-заходів для всіх, хто цікавиться антикорупційним комплаєнс  онлайн-конференцію «Що нового в сфері антикорупційного комплаєнс?»

Дата: 4 червня 2020р.

Час : 14.00-16.00

Питання, що підніматимуться у ході обговорення:

  • Від антикорупційного комплаєнс до «етики та комплаєнс». Новий контекст і нові «хороші практики» в зв’язку з пандемією
  • Оцінка корупційних ризиків в роботі з іноземними ринками
  • Результати дослідження антикорупційного комплаєнс серед найбільших учасників державних тендерів

Учасники дискусії:

  • Олег Бойко– незалежний консультант з корпоративного управління, управління ризиками, етики та комплаєнсу (GRC). Розробник тренінгів та тренер Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ). Член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ). Член Open Compliance and Ethics Group («Відкрита група комплаєнсу та етики», професійна асоціація, США). Співавтор посібника «Антикорупційний комплаєнс» (для програми з підготовки осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційної програми)(Київ, 2018), викладач Програми підготовки уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів).
  • Павло ВерхняцькийдиректорCOSA. Представник COSA у Етичному Комітеті Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC) та Антикорупційній робочій групі та Комплаєнс Клубі Американської торговельної палати. Член Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ) та Міжнародної спільноти корпоративної безпеки (ASIS). Директор Бюро протидії комерційним злочинам та корупції ICC Ukraine, викладач Програми підготовки уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів).
  • Олег Лагодієнко, співзасновник та виконавчий директор Ethicontrol. Разом з Ethicontrol, Олег допомагає клієнтам в покращенні ділової культури та етики, корпоративної безпеки, впровадженні комплаєнс програм та протидії шахрайствам, викладач Програми підготовки уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів).

Модератор дискусії: Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, проходив навчання за програмою Basic Compliance and Ethics Academy (серпень 2017, Вашингтон, США), що проводиться Society of Corporate Compliance and Ethic,  автор-укладач посібника «Комплаєнс для малого та середнього бізнесу» (Київ, 2015), співавтор Методичних рекомендацій щодо розробки та впровадження системи заходів щодо запобігання та протидії корупції, співавтор посібника «Антикорупційний комплаєнс» (для програми з підготовки осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційної програми) (Київ, 2018),  автор понад 60 публікацій з корпоративного права та управління, викладач Програми підготовки уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів).

Онлайн-конференція відбуватиметься на платформі ZOOM.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

ОТРИМАТИ ЗАПИС

У день проведення заходу будуть надіслані доступи для підключення до конференції.
З питаннями по підключенню ZOOM –  конференції, будь ласка, телефонуйте за тел. 044-228-87-59,  або пишіть info@cgpa.com.ua