Увійти|Реєстрація

Kyiv, Volodymyrska street, 23

Програма підготовки уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів)

Український інститут корпоративного управління реалізує програму підготовки комплаенс-офіцерів.

Відповідно до ч.1 ст.61 Закону України «Про запобігання корупції» ( далі – Закон) всі юридичні особи мають забезпечувати розробку і реалізацію заходів, необхідних для запобігання корупції в їх діяльності. Комплекс правил, стандартів і процедур виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності юридичної особи зазвичай викладається в Антикорупційній програмі.

В обов’язковому порядку Антикорупційна програма затверджується:

  • у компаніях з державною (комунальною) часткою у власності понад 50% (якщо більше 50 працівників і 70 млн. річний дохід)
  • у будь-яких компаніях, що беруть участь в процедурах державних закупівель (20 і більше млн. грн.).

Для реалізації Антикорупційної програми призначається комплаєнс-офіцер – особа, відповідальна за реалізацію антикорупційної програми (далі – Уповноважений), правовий статус якої визначається Законом. Це нова для українських компаній посада, отже виникла необхідність підготовки Уповноважених, консультативного та інформаційного супроводження їх діяльності. 

Запрошуємо взяти участь у нашій Програмі підготовки комплаєнс-офіцерів.

Програма орієнтована на уповноважених за реалізацію антикорупційної програми, співробітників служб безпеки, юристів, внутрішніх аудиторів, спеціалістів, які відповідають за систему внутрішнього контролю, ризик-менеджерів та корпоративних секретарів.

У програмі передбачені наступні розділи:

  1. Поняття комплаєнс. Антикорупційний комплаєнс. Конкурентні переваги бізнесу з впровадженої комплаєнс політикою.
  2. Правове регулювання попередження корупції в бізнесі.
  3. Антикорупційні розслідування в Україні та за кордоном (розгляд кейсів).
  4. Елементи антикорупційного комплаєнс (АКК) згідно з вимогами міжнародних документів і законодавства України. Практичні вправи.

Детальніше

Навчання включає відвідування лекцій та практичних занять, участь у тестуванні та виконання фінального групового завдання. Особам, що успішно склали тести та виконали групове завдання, видається КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ СЕРТИФІКАТ.

З питаннями Ви можете звертатись за тел. 044-228-87-59, 278-12-52 або email: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.