Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

info@cgpa.com.ua

16 ЧЕРВНЯ 2017
IV Міжнародний форум корпоративних секретарів
Олександр Окунєв. Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001), МІБ (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Серед клієнтів - ФДМУ, НКЦПФР, ТОВ «МЕТІНВЕСТ – ХОЛДИНГ», АТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», ТОВ «ДТЕК», АТ «ХАМКОРБАНК» (Узбекистан), АТ «КАЗМУНАЙГАЗ-РД» (Казахстан), «Українська універсальна біржа» та ін. Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор-укладач Посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (видання МІБ та CIPE, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.
Олена Волошина. Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні.  Координуючи діяльність IFC в Україні, відповідає за залучення інвестицій та здійснює нагляд за вже існуючими інвестиційними проектами. Активно залучена до роботи консультативних проектів, що їх IFC впроваджує в Україні.До свого призначення в грудні 1996 року, займала посаду заступника керівника, а пізніше - керівника консультативного проекту IFC «Мала приватизація в Україні» (1994-1996 р.р.), направляючи діяльність консультантів з малої приватизації в 18 містах України, а також координуючи зв'язки IFC з урядом України на всіх рівнях.
Андрій Бойцун. Радник з питань реформи державних підприємств та приватизації Стратегічної групи радників з підтримки реформ, член Комітету з призначень, який відповідає за відбір керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки держпідприємств, директор з досліджень у Центрі економічної стратегії (ЦЕС), провідному економічному аналітичному центрі України. Працює у Стратегічній групі радників з підтримки реформ, більш відомій як група Бальцеровича–Міклоша. До його сфери відповідальності входить надання консультацій з питань реформи корпоративного управління держпідприємств та приватизації. Був радником Голови правління «Нафтогазу України», найбільшої компанії країни. У цій якості він розробив концепцію реформи корпоративного управління Нафтогазу, а також взяв участь у розробці плану дій з корпоративного управління, завдяки яким Нафтогаз став першопроходцем корпоративного управління в Україні. Має більше 15 років досвіду наукових досліджень та аналізу політики. Від 2000 р. він працював асистентом, а потім гостьовим професором та дослідником в Університеті Антверпена (Бельгія), де займався дослідженнями корпоративного управління та викладав предмети у галузі менеджменту. Він також був членом оргкомітету щорічної конференції Європейської академії менеджменту (співголова секції корпоративного управління) та активним дописувачем у бельгійських ЗМІ з питань України.
Тимур Хромаєв. Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України. Здобув освіту бакалавра з економіки в Union College, Нью-Йорк, США (1997), і згодом магістра з міжнародного права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Інституті міжнародних відносин (2008-2010). Розпочав кар‘єру в 1997 році у Міністерстві фінансів України в якості економіста Управління зовнішнього боргу. Згодом очолив Управління ринків капіталу Департаменту державного боргу. У 2001 році став заступником Голови правління комерційного банку НРБ-Україна, а в 2002 році перейшов на аналогічну посаду в ТАС-Інвестбанк. У лютому 2003 року заснував інвестиційну компанію АРТА, яка стала однією з провідних інвестиційних компаній країни. Протягом двох років, з 2013 до січня 2015, був виконавчим директором в Gase Energy, Inc. До сфери його інтересів входять інвестиційні банківські послуги, ринки капіталу, нафта й газ, альтернативна енергетика.
Максим Нефьодов. Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Закінчив Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, Київ, Україна, Економічна теорія / Магістр (з відзнакою). З 2004 по 2006 рр. працював M&A аналітиком в інвестиційній компанії Golden Gate Business. З 2006 по 2010рр. був старшим радником, віце-президентом та директором Інвестиційно-банківського департаменту в інвестиційній компанії DRAGON CAPITAL. З 2010 по 2015 був керуючим партнером в ICON PRIVATE EQUITY. В 2015 призначений на посаду першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України.
Дмитро Парфененко. В.о. Голови Фонду державного майна України. Закінчив Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, юрист. Кандидат фізико-математичних наук, заслужений економіст України. Нагороджений медаллю «За працю і звитягу». З 1995 до 2010 року пройшов шлях від директора департаменту до заступника Голови ФДМУ. У 2011 році став начальником Головного управління комунальної власності Київської міської державної адміністрації. У 2012 - 2014 роках працював директором Департаменту комунальної власності Києва при Київській МДА. У 2014 році повернувся до ФДМУ: спочатку першим заступником Голови ФДМУ, а з 20 червня 2014 року до 25 травня 2015 року - в. о. Голови ФДМУ.
Ігор Мітюков. Голова Наглядової Ради ПАТ «Національний депозитарій України». Cтарший Радник Морган Стенлі
З 2008 по 2014 рік працював Керуючим директором інвестиційного банку Морган Стенлі та очолював його український офіс. Зараз є Старшим Радником цього банку. У листопаді 2016 року став Головою Наглядової Ради ПАТ «Національний депозитарій України». У 2002 р. організував Інститут фінансової політики, українську неурядову організацію, де займає посаду Генерального директора. У період 2002-2005 рр., обіймав посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії. З 1997 по 2001 він був Міністром фінансів України. Під його керівництвом Україна вийшла на міжнародні ринки капіталу в 1997 р.. Був Спеціальним представником України (з повноваженнями віце-прем’єр-міністра) при Європейському Союзі в Брюсселі з 1995 по 1997. У 1994 послідовно обіймав посади заступника Голови Національного Банку України та Віце-прем’єр-міністра з питань фінансової та банківської діяльності. Закінчив факультет кібернетики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка та отримав ступінь кандидата економічних наук у 1985 в Інституті економіки, НАН України.
Оляна Гордієнко. Директор з управління Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Має 15-річний досвід роботи в якості юриста у сфері корпоративного права, злиттів та поглинань у престижній міжнародній юридичній фірмі Baker&McKenzie. Консультувала українських і міжнародних клієнтів з питань угод злиттів і поглинань, включаючи міжнародні угоди, врегульовані англійським правом, і угоди прямого інвестування. Спеціалізувалась на спільних підприємствах та реорганізаціях і надавала ґрунтовні поради з загальних корпоративних питань провідним компаніям, в тому числі державним підприємствам в Україні. У вересні 2016 року стала Членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, де продовжила брати участь у реформуванні корпоративного управління держпідприємств і банківського сектору, стала головним ініціатором останніх розробок у сфері корпоративного права в Україні, в тому числі в реалізації Директиви ЄС щодо пропозицій про поглинання. У квітні 2017 року приєдналася до ЄБРР як Директор з управління, з метою збільшення ролі ЄБРР в політичному діалозі, а також внеску ЄБРР в інвестиційний клімат, приватизацію, реформи держпідприємств в Білорусі, Молдові та Україні.
Саймон Осборн. Головний виконавчий директор Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA).Співголова департаменту з оцінки рад директорів ICSA. Працюючи в Лондоні, він керує діяльністю ICSA в Великобританії, Республіці Ірландія та асоційованих територіях (регіон UKRIAT). Є дійсним членом ICSA і має більше 40 років галузевого досвіду роботи. Почав працювати в ICSA в 2003 в якості Голови департаменту з оцінки СД в ICSA. У 2005, він став Головою Форуму корпоративних секретарів ICSA. Генеральним директором він був призначений в 2011 році. До ICSA, протягом 10 років працював в Railtrack Group PLC, спочатку як Корпоративний секретар і генеральний юрисконсульт Групи, а пізніше як Директор юридичного департаменту Групи. До цього працював Директором юридичного департаменту в Правлінні британських залізниць. Є членом Міжнародної мережі фахівців з корпоративного управління (ICGN) і працює в складі її Комітету з питань внутрішніх нормативних актів і процедур. Крім того, він служить невиконавчим директором в Crown Business Communications Ltd і в MNN Holdings Ltd. Він також є заступником Голови Фонду допомоги співробітникам британських залізниць. Отримав кваліфікацію адвоката-соліситора Верховних судів Англії та Уельсу в 1973.
Олексій Поволоцький. Керівник Департаменту з корпоративного управління/корпоративний секретар ДТЕК, з 2016 року відповідальний за функцію compliance в ДТЕК. Член Правління ПАКУ і АПУ, адвокат. Має широкий практичний досвід у побудові системи корпоративного управління великого промислового холдингу, організації роботи органів управління всіх підприємств групи, включно до НР  холдингової компанії, реструктуризації бізнесу, побудови роботи з зарубіжними адміністраторами, substance.   Відповідальний за забезпечення корпоративного управління компаній групи ДТЕК: більш ніж 60 підприємств в Україні, Нідерландах, Великобританії, Швейцарії, Кіпрі, Угорщині і Росії.  Є членом наглядових рад ПАТ Групи ДТЕК. Відповідає за розвиток комплаєнс  функції в холдингу, що включає в себе побудову системи (i) комплаєнс-контролів за дотриманням анти-коррупційного законодавства України, США, Великобританії, ЄС; (ii) санкційних контролів; (iii) конфлікту інтересів, а також комплаєнс-культури в Компанії. До ДТЕК працював в мультинаціональній юридичній фірмі Squire, Sanders and Dempsey L.L.P., де супроводжував проекти M&A, real estate, intellectual property, tax, litigation and arbitration.
Володимир Ігонін. Радник Юридичної Фірми «Василь Кісіль і Партнери». Розвиває практику корпоративного права / злиттів і поглинань фірми. Надає комплексну юридичну підтримку як іноземним, так і місцевим клієнтам у рамках реалізації складних угод, що стосуються активів і компаній, розташованих в Україні. Його робота включає правовий аудит, структурування і супровід угод, підготовку та узгодження комплексних договорів, податкове планування, консультування з проектного фінансування, регуляторних та інших актуальних для бізнесу питань.Іншою сферою практики Володимира є корпоративне структурування бізнесу, зокрема заснування холдингових структур з використанням іноземних юрисдикцій, а також консультування з питань корпоративного управління.Основні галузі, в яких пан Ігонін володіє глибокими знаннями і значним практичним досвідом, є агробізнес, телекомунікації і медіа, нерухомість, природні ресурси та ДПП.Успішно закінчив програму «Professional Board Member» в Baltic Institute of Corporate Governance.
Олексій Рогачов. Менеджер Департаменту з корпоративного управління ДТЕК. Член Професійної асоціації корпоративного управління. У 2003 році з відзнакою закінчив Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого (м.Харків). У 2009 р отримав сертифікат про проходження програми «Корпоративний секретар». Має понад 13 років досвіду професійної діяльності. До приходу в ДТЕК працював начальником юридичного відділу ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», Київ, Україна, заступником директора юридичної фірми «ЮСТ-Україна», Київ, Україна, а також займав посади в органах прокуратури АР Крим. У ДТЕК відповідає за забезпечення корпоративного управління компаній альтернативної енергетики Групи ДТЕК, адміністрування компаній Групи ДТЕК в Нідерландах, Швейцарії, Угорщині та Кіпрі, займається питаннями, що пов'язані з винагородою топ-менеджменту Групи ДТЕК, проведенням операцій з корпоративними правами, дотриманням вимог бізнес-присутності ( substance) в інших юрисдикціях.
Кен Раштон. Член Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA), член комітету дипломованих директорів Британського інституту директорів (IoD). Закінчив Трініті Коледж в Дубліні і був прийнятий на роботу в британську хімічну компанію Imperial Chemical Industries в 1968 році. У 1996 році був призначений корпоративним секретарем компанії. У 2000 році  прийняв пропозицію працювати Директором Інституту ділової етики. У 2001 призначений Начальником департаменту цінних паперів в Управління з фінансових послуг. З 2005 року був радником Ради з фінансової звітності (2005-2006) і консультантом з корпоративного управління (компанії «Board Insight», «Nestor Advisors»). Є членом Консультативної Групи фахівців з приватного сектора при Глобальному Форумі з корпоративного управління, дійсним членом Інституту Сертифікованих секретарів і Адміністраторів і куратором Інституту ділової етики. Був редактором книги «The Business Case for Corporate Governance" (Cambridge University Press).
Елісон Діллон Кібірідж.  Керівник ICSA в Уганді; корпоративний секретар Barclays Bank plc, Head Office London (1998-2002), Unilever (2003-2007) (Великобританія)​. Директор-засновник консалтингово-тренінгової компанії АМДК і міжнародний експерт з корпоративного управління (управління, етика, корпоративна і соціальна відповідальність, і ризик-менеджмент), має більш ніж 25 років міжнародного досвіду роботи як фахівець в управлінні. На запрошення IFC / Глобального форуму з корпоративного управління працювала над проектами в Індонезії, Монголії, Замбії, Нігерії, Руанді, Сінгапурі, Малаві та інших країнах в різних частинах світу. З початку 1980-х рр. працювала в складі ряду рад директорів, комітетів і галузевих робочих груп. В даний час вона є Директором Керівною Групи Уганда ЛТД, одного з членів комітету підрозділу UKRIAT в ICSA (Інституті сертифікованих секретарів та адміністраторів) і Комітету з професійних стандартів ICSA, а також корпоративним секретарем aBi Trust і aBi Finance Limited. У минулому також була головою ICSA Уганда. Була нагороджена Медаллю Президента ICSA «За бездоганну службу» в 2013 році, отримала нагороду і звання «Корпоративний секретар року» від ICSA в 2005 році, а також отримала ряд міжнародних нагород за роботу з акціонерами.
Анастасія Андрєєва. Менеджер Департаменту з корпоративного управління ДТЕК / Корпоративний секретар Комітетів з безпеки праці та охорони навколишнього середовища при Наглядових радах субхолдінгових компаній ДТЕК в Нідерландах. Член Професійної асоціації корпоративного управління. Має майже десятирічний досвід професійної діяльності. До ДТЕК в основному працювала в Головному управлінні Промінвестбанку в Донецькій області, провідним, а потім головним юрисконсультом Управління по правовому супроводу активних операцій банку. У ДТЕК відповідає за забезпечення корпоративного управління нафтогазових компаній Групи ДТЕК, адміністрування нерезидентних компаній Групи ДТЕК, координацію корпоративного супроводу всіх фінансових угод ДТЕК із зовнішніми кредиторами, а також за супровід зобов'язань ДТЕК, що тривають, на Ірландській фондовій біржі і роботу з інсайдерами. Закінчила Донецький національний університет за спеціальністю правознавство, магістр. У 2014 і 2015 роках проходила курси навчання London Stock Exchange Academy, з питань розкриття інформації на Лондонській фондовій біржі і роботі з інсайдерами. У 2016 році пройшла курси підвищення кваліфікації за програмою «Корпоративний секретар РФ», Інститут М-Логос, Москва, Росія.
Людмила Михайлова. Корпоративний секретар ПАТ «РІТЕЙЛ ГРУП». У 1988 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені Горького (викладач педагогіки і психології). З 2007 року працює в ПАТ «РІТЕЙЛ ГРУП» на посаді Корпоративний секретар. До цього протягом 17 років працювала начальником відділу кадрів в ВАТ «ТВП « ПІВДЕННЕ ». Почала свою кар'єру в 1981 році вихователем в дошкільному закладі.
Віктор Шулик. Керівник напрямку ринкових досліджень Рейтингового агентства ІВІ-Rating; відповідальний за розвиток та реалізацію альтернативних продуктів Aгентства. У 2016-17 роках за його участі було реалізовано ряд проектів у сфері оцінки корпоративного управління (банки, підприємства) за підтримки ПАКУ. Має більш ніж 10 річний досвід роботи у рейтингових агентствах та банківських установах (за напрямом ризик менеджменту). Є сертифікованим спеціалістом з економічної безпеки підприємств. У 2005 році отримав диплом магістра з банківської справи УАБС НБУ. Неодноразово залучався міжнародними організаціями у якості фахівця з економічних питань.