Увійти|Реєстрація

вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
+38 (044) 278-12-52
info@cgpa.com.ua

Підписатись на новини

Журавльов Олег Сергійович

Радник Голови Правління, незалежний експерт з питань корпоративного врядування

Інформація про діяльність у сфері корпоративного управління

Має 15-річний досвід у сфері корпоративного управління, як в компаніях з державною часткою (АЕК  «Київенерго»), так і у великих приватних промислово-фінансових холдингах - група DCH (колишня група «Укрсиббанку») та «Донецьксталь». Має досвід не лише організації роботи Наглядових рад компаній, які входять до холдингів, а й сам входив до складу Наглядових рад як промислових компаній, так і фінансових установ. Крім того, виконував обов’язки корпоративного секретаря у ПАТ «Кредитпромбанк» протягом 3 років.

На даний час здійснює активну консалтингову діяльність у якості незалежного експерта з питань корпоративного управління. Серед останніх проектів:

  • Участь у проекті «Покращення стану корпоративного управління ПАТ «Укрзалізниця» в якості консультанта міжнародної команди компанії Deloitte.
  • Оцінка рівня корпоративного управління для групи компаній «Смарт-Холдинг» - аудит та надання рекомендацій щодо покращення.
  • Побудова системи корпоративного управління для групи компаній, яка спеціалізується на трейдингу, інвестиціях та девелопменті.

 Інформація про історію членства у ПАКУ

Є членом ПАКУ з 2010 року. У 2013 році став переможцем конкурсу «Корпоративний секретар року», який був організований та проведений ПАКУ. У подальшому був включений до складу журі для визначення лауреатів та переможця наступного конкурсу «Корпоративний секретар року».

У 2015-2017 роках двічі обирався членом Правління ПАКУ.

Інформація про освіту

Має вищу економічну освіту (Київський державний торговельно-економічний університет) та науковий ступінь кандидата економічних наук. Отримав ступінь магістра та диплом MBA університету New Brunswick (Канада).