Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини

Журавльов Олег Сергійович

Радник Голови Правління ПАКУ, Заступник Голови Наглядової ради АТ «Укрзалізниця», Голова Наглядової ради ПрАТ «СК «Крона», радник Міністра інфраструктури України

Інформація про діяльність у сфері корпоративного управління

Має 15-річний досвід у сфері корпоративного управління, як в компаніях з державною часткою (АЕК  «Київенерго»), так і у великих приватних промислово-фінансових холдингах - група DCH (колишня група «Укрсиббанку») та «Донецьксталь». Має досвід не лише організації роботи Наглядових рад компаній, які входять до холдингів, а й сам входив до складу Наглядових рад як промислових компаній, так і фінансових установ. Крім того, виконував обов’язки корпоративного секретаря у ПАТ «Кредитпромбанк» протягом 3 років.

На даний час здійснює активну консалтингову діяльність у якості незалежного експерта з питань корпоративного управління. Серед останніх проектів:

  • Участь у проекті «Покращення стану корпоративного управління ПАТ «Укрзалізниця» в якості консультанта міжнародної команди компанії Deloitte.
  • Оцінка рівня корпоративного управління для групи компаній «Смарт-Холдинг» - аудит та надання рекомендацій щодо покращення.
  • Побудова системи корпоративного управління для групи компаній, яка спеціалізується на трейдингу, інвестиціях та девелопменті.

 Інформація про історію членства у ПАКУ

Є членом ПАКУ з 2010 року. У 2013 році став переможцем конкурсу «Корпоративний секретар року», який був організований та проведений ПАКУ. У подальшому був включений до складу журі для визначення лауреатів та переможця наступного конкурсу «Корпоративний секретар року».

У 2015-2017 роках двічі обирався членом Правління ПАКУ.

Інформація про освіту

Має вищу економічну освіту (Київський державний торговельно-економічний університет) та науковий ступінь кандидата економічних наук. Отримав ступінь магістра та диплом MBA університету New Brunswick (Канада).