Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
08.11.2017Поширення українського досвіду серед бізнес-асоціацій Молдови

23-27 жовтня 2017 р. в м. Кишиневі, Республіка Молдова, Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, взяв участь в засіданнях робочих груп під загальною назвою «Антикорупційний комплаєнс та ефективне управління: залучення бізнесу в Молдові», який за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) організував молдавський Інститут розвитку та соціальних ініціатив IDIS “Viitorul” в Кишиневі.

Метою роботи груп було виявити потенціал молдавських компаній та заохотити їх до підвищення їхньої ефективності та продуктивності через впровадження міжнародних стандартів антикорупційного комплаєнсу (ISO37001) в управління компаніями. Учасниками були представники бізнес-асоціацій Молдови та представники компаній-учасниць цих асоціацій. В процесі роботи обговорювалися можливості бізнес-асоціацій щодо просування ідей «integrity» в бізнес.

 

О.Окунєв поділився з учасниками досвідом запровадження програм з антикорупційного комплаєнсу та побудови антикорупційних програм в українських компаніях великого, середнього та малого бізнесу. Особливу увагу було привернуто до питання ефективного корпоративного управління та його вплив на комплаєнс в компаніях.

Для учасників тренінгів український досвід запровадження системи ефективного корпоративного управління та антикорупційних програм був надзвичайно актуальним з огляду на дуже схоже середовище, в якому розвивається бізнес, а також беручи до уваги спільне історичне минуле. У фіналі роботи кожна з асоціацій склала робочий план щодо обговорення ініціатив комплаєнсу та «integrity» у своєму оточенні, а також подальших кроків в цьому напрямі.