Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Міжнародна співпраця

ПАКУ співпрацює з міжнародними організаціями, такими як Міжнародна фінансова корпорація (IFC), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE), Програма розвитку комерційного права (CLDP); іноземними посольствами в Україні: Посольство Великої Британії, Посольство США. ПАКУ має окремі партнерські відноситини з організаціями та інституціями в багатьох зарубіжних регіонах і країнах, таких як США, Казахстан, Центральна Азія та Молдова.

Партнерство ПАКУ з МФК

З 2013 року ПАКУ була єдиним партнером IFC у процесі просування та встановлення належного корпоративного управління в Україні. У 2020 році ПАКУ стала локальним партнером IFC у реалізації Програми інтегрованих екологічних, соціальних та управлінських стандартів (ESG) у Європі та Центральній Азії.

Партнерство ПАКУ з  CIPE

  1. ПАКУ реалізовувала пілотний проект СІРЕ по навчанню представників 40 середніх українських компаній  щодо антикорупційного комплаєнсу в рамках проекту “Supporting Urgent Reforms to Better Ukraine’s Business Environment (SURE),” який фінансувався USAID (2015).

ПАКУ була виконавцем таких проектів CIPE:

  1. “Boosting Investment Through Improved Anti-Corruption Compliance,” (2014-2015)
  2. “Strengthening Anti-Corruption Compliance in Ukraine” (2015-2016)
  3. “Strengthening Anti-Corruption Compliance in Ukraine: Phase II” (2017-2018)
  4. Project on the professional development of corporate directors and compliance officers in Ukraine (2019-2020)
  5. “Europe: Creating Enabling Environments for Constructive Capital, Phase III” and “Eurasia: Creating Enabling Environments for Constructive Capital, Phase III” (2021-2022)

Партнерство ПАКУ з ЄБРР 

Навесні 2021 року CGPA у партнерстві з IFC на замовлення ЄБРР провели серію онлайн-семінарів на тему «Корпоративне управління для МСП» для консультантів та всіх зацікавлених сторін. Захід відбувся за підтримки Фонду малого бізнесу США ЄБРР (Італія, Японія, Корея, Люксембург, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Спільний фонд технічного співробітництва TaiwanBusiness і ЄБРР) та IFC разом із Державним секретаріатом Швейцарії з питань Економічні питання SECO.

Співпраця з Псольством Великої Британії в Україні. ПАКУ була виконавцем Проекту “Increasing Professional Level of Corporate Directors in Ukraine”, який фінансувавуся Посольством (2017-2018)

Commercial Law Development Program (CLDP)  був партнером ПАКУ у проведенні Конференції по антикорупційному комплаєнсу в бізнесі, яка проводилася в Києві 11 листопада 2016 року.