Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

International Finance Corporation (IFC)

The International Finance Corporation (IFC) це міжнародна фінансова установа, яка пропонує інвестиційні, консультаційні послуги та послуги з управління активами для заохочення розвитку приватного сектора в менш розвинених країнах. IFC є членом Групи Світового банку зі штаб-квартирою у Вашингтоні, округ Колумбія, США.

Вона була заснована у 1956 році як підрозділ Групи Світового банку в приватному секторі для сприяння економічному розвитку шляхом інвестування в прибуткові та комерційні проекти для зменшення бідності та сприяння розвитку. Заявленою метою IFC є створення можливостей для людей подолати бідність і досягти кращих життєвих стандартів шляхом мобілізації фінансових ресурсів для приватних підприємств, сприяння доступним і конкурентоспроможним ринкам, підтримки підприємств та інших суб’єктів приватного сектора, а також створення робочих місць і надання необхідних послуг бідним та вразливим групам.

Україна приєдналася до IFC в 1993. 

З моменту заснування ПАКУ активно співпрацює з IFC у всіх сферах своєї діяльності. У вересні 2013 року IFC та ПАКУ підписали Меморандум про співпрацю, що зробило ПАКУ офіційним партнером IFC у сфері корпоративного управління в Україні. У рамках співпраці з IFC було проведено багато семінарів, навчальних програм, круглих столів, конференцій, щорічних форумів корпоративних секретарів і директорів.

З  2013 року ПАКУ була єдиним парнером IFC у промуванні і становленні належного корпоративного управління в Україні.

IFC підтримала низку проектів з розвитку корпоративного управління в Україні. Зокрема, IFC підтримала ПАКУ у становленні та розвитку корпоративних секретарів як професіоналів з корпоративного управління в Україні. Інструментарій для корпоративних секретарів IFC та Інструментарій для підготовки членів рад директорів використовуються ПАКУ для сертифікованих навчальних програм українських корпоративних секретарів і директорів.

У співпраці з IFC ПАКУ організувала шість Щорічних міжнародних форумів корпоративних секретарів та конкурсів “Корпоративний секретар року”, який є унікальним конкурсом в Україні.

З 2016 року IFC виступала співорганзатором Щорічних міжнародних форумів корпоративних директорів.

Окрім того, ПАКУ спільно з IFC організували і провели низку семінарів та воркшопів на різноманітні теми з корпоративногоу правління.

У вересні 2020 року ПАКУ стала локальним партнером IFC у впровадженні Програми інтегрованих екологічних, соціальних та управлінських стандартів (ESG) у Європі та Центральній Азії.

У березні 2021 року ПАКУ у співпраці з IFC провела тренінг для тренерів та консультантів, які консультують компанії з питань корпоративного управління «Відданість корпоративному управлінню та рада директорів».

У травні 2021 року ПАКУ у партнерстві з IFC на замовлення ЄБРР провела серію онлайн-семінарів на тему «Корпоративне управління для МСП» для консультантів та всіх зацікавлених сторін.