Вебінар «Інформаційне забезпечення фахівця корпоративного управління»
12 жовтня 2017

Ми живемо в «еру інформації». Зараз як ніколи правдива фраза «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Кожен день приносить нам масу новин і змін, і, найчастіше, просто не вистачає часу ознайомиться з усіма і виділити головне. А не інформованість, зокрема фахівця корпоративного управління, може призвести до серйозних помилок в роботі.

Уже рік виходить наш новий інформаційний продукт - Пакет інформаційного забезпечення спеціаліста корпоративного управління (далі Пакет). Він користується значним попитом серед фахівців. Кожного місяця* після отримання нашого традиційного бюлетеня по електронній пошті наші передплатники беруть участь у півторагодинному вебінарі, на якому  наші фахівці в режимі реального часу проводять огляд, роблять акценти на найцікавішому та дають свої коментарі до:

  • текстів нових нормативних документів у сфері корпоративного управління;
  • найцікавіших статей вітчизняних та зарубіжних фахових видань, матеріалів з мережі Інтернет;
  • опублікованих судових рішень з корпоративних спорів та іншої корисної інформації.

Спеціальною додатковою послугою для передплатників Пакету стала можливість проведення індивідуальної консультації з головою Правління ПАКУ Олександром Окунєвим.

Для тих, хто хоче дізнатися більше про Пакет інформаційного забезпечення спеціаліста корпоративного управління, подивитися, як виглядає електронний бюлетень, почути останні новини в сфері корпоративного управління, а також протестувати можливість взяти участь у вебінарі, запрошуємо зареєструватися на безкоштовний вебінар.

Вартістьбезкоштовно.

Попередня реєстрація обов’язкова. Час реєстрації –  до 15.00,  11 жовтня 2017р.

Після реєстрації Вам прийде підтвердження реєстрації, а в день вебінару  - посилання на вебінарну кімнату та інструкція щодо підключення.

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: info@cgpa.com.ua.

* Окрім відпускних січня і серпня

Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001), МІБ (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Серед клієнтів - ФДМУ, НКЦПФР, ТОВ «МЕТІНВЕСТ – ХОЛДИНГ», АТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», ТОВ «ДТЕК», АТ «ХАМКОРБАНК» (Узбекистан), АТ «КАЗМУНАЙГАЗ-РД» (Казахстан), «Українська універсальна біржа» та ін. Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор-укладач Посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (видання МІБ та CIPE, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.

   
 

Дані про учасника

П.І.Б.
Посада

Контактні дані

Робочий телефон
Контактний телефон
E-mail
Повна назва компанії (організації)
Скорочена назва компанії (організації)
Поштова адреса компанії (організації)
Телефон організації з кодом міста
Контактна особа (ПІБ, посада, телефон)
Виставити рахунок? Так Ні
Вислати договір на навчання? Так Ні

Примітки

Якщо у Вас залишились питання, зателефонуйте  за номером 044 228 87 59  або напишіть на email: info@cgpa.com.ua з поміткою «запитання». Будемо раді Вам допомогти!