Увійти|Реєстрація

м. Київ вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
+38 (044) 278-12-52
info@cgpa.com.ua

15 червня 2018
V Міжнародний форум корпоративних секретарів
Олександр Окунєв. Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001) та Міжнардного інституту бізнесу (з 2001). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, Київ, 1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор та укладач посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Олексій Перевезенцев. Державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Кандидат юридичних наук, заслужений юрист України. З 1999 по 2002 рр. працював в  Міністерстві закордонних справ. З 2002 по 2009 рр. працював в Секретаріаті Президента України. У 2009-2010 рр. став заступником директора Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України. З 2010 по 2012 рр. – працював в  Національном агентстві з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу та реалізації інфраструктурних проектів. З 2012 по 2016 рр. - директор юридичного департаменту Мінекономрозвитку. З серпня 2013 по квітень 2016 рр. був членом наглядової ради НАК «Нафтогаз України». У грудні 2016 р. призначено на посаду Державного секретаря Мінекономрозвитку. Є головою апеляційної палати Мінекономрозвитку, заступником голови Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. У квітні 2018 р. обрано головою наглядової ради державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів».  Брав участь у розробленні проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава», метою якого є реформування корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава.

Максим Лібанов. Член Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку України. К.ю.н., спеціаліст з корпоративного управління, цінних паперів, депозитарної системи, інвестиційних та пенсійних фондів. Досвід роботи - 15 років.
Закінчив Київський національний університет ім. Т.Шевченка, магістр права; Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, магістр з фінансів.
Пройшов шлях від провідного спеціаліста відділу розвитку законодавства на ринку цінних паперів до Члена НКЦПФР

Андрій Бойцун. Радник з питань реформи державних підприємств та приватизації Стратегічної групи радників з підтримки реформ, яку очолює легендарний словацький реформатор Іван Міклош. До сфери його відповідальності входить надання урядові рекомендацій з питань реформи корпоративного управління держпідприємств та приватизації. У 2016–2018 рр. був незалежним членом Комітету з призначень, який відповідає за відбір керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки держпідприємств. До цього працював директором з досліджень у Центрі економічної стратегії (ЦЕС). Був радником Голови правління «Нафтогазу України»,  розробив концепцію реформи корпоративного управління «Нафтогазу», а також він разом із ЄБРР та Baker McKenzie розробив для «Нафтогазу» План дій з корпоративного управління.  Має більше 15 років досвіду наукових досліджень та аналізу політики. Працював асистентом, а потім гостьовим професором та старшим дослідником в Університеті Антверпена (Бельгія), де займався дослідженнями корпоративного управління та викладав предмети у галузі менеджменту. 
Саймон Осборн. Головний виконавчий директор Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA). Співголова департаменту з оцінки рад директорів ICSA. Працюючи в Лондоні, він керує діяльністю ICSA в Великобританії, Республіці Ірландія та асоційованих територіях (регіон UKRIAT). Є дійсним членом ICSA і має більше 40 років галузевого досвіду роботи. Почав працювати в ICSA в 2003 в якості Голови департаменту з оцінки СД в ICSA. У 2005, він став Головою Форуму корпоративних секретарів ICSA. Генеральним директором він був призначений в 2011 році. До ICSA, протягом 10 років працював в Railtrack Group PLC, спочатку як Корпоративний секретар і генеральний юрисконсульт Групи, а пізніше як Директор юридичного департаменту Групи. До цього працював Директором юридичного департаменту в Правлінні британських залізниць. Є членом Міжнародної мережі фахівців з корпоративного управління (ICGN) і працює в складі її Комітету з питань внутрішніх нормативних актів і процедур. Крім того, він служить невиконавчим директором в Crown Business Communications Ltd і в MNN Holdings Ltd. Він також є заступником Голови Фонду допомоги співробітникам британських залізниць. Отримав кваліфікацію адвоката-соліситора Верховних судів Англії та Уельсу в 1973.

Бістра Боєва. Член Консультативної групи з приватного сектору (Глобальний форум з корпоративного управління - IFC / Всесвітній банк). Професор кафедри «Міжнародні економічні відносини і бізнес» в Університеті національних і світових економічних досліджень (Софія, Болгарія). Має ступінь доктора в галузі міжнародного бізнесу та магістра права. Викладає курси з міжнародного менеджменту і корпоративного управління на магістерських програмах в Болгарії та за кордоном. Очолювала Наглядову раду Приватизаційного фонду Каліман (1996-1997) і займала пост в Радах директорів в болгарських компаніях. Протягом чотирьох років (1997-2001) вона була Членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Болгарії. В даний час є членом Консультативної групи з приватного сектору (Глобальний форум з корпоративного управління – IFC / Всесвітній банк). Як член PSAG вона працює над проектами в країнах Східної Європи і Центральної Азії. У період з 2008 по 2011 рік була призначена членом Європейського форуму для корпоративного управління, заснованого Європейською комісією. Вона є членом Національної комісії з корпоративного управління в Болгарії. Її публікації присвячені питанням корпоративного управління та міжнародного менеджменту.

Володимир Ігонін. Адвокат, партнер, очолює практику корпоративного права / злиттів і поглинань. Він супроводжує комплексні трансакції за участю іноземних і українських клієнтів, що стосуються активів і компаній в Україні. Іншою сферою практики Володимира є корпоративне врядування та структурування бізнесу. Пан Ігонін володіє глибокою експертизою і спеціалізується, насамперед, у таких індустріях як агробізнес, телекомунікації, медіа і технології. Клієнтський портфель Володимира включає, зокрема, Arricano, LNZ Group, Mellanox Technologies, Modern Times Group, Seven Hills, Агро-Регіон, Астарта, Епіцентр, Інтелектуальні комунікації, Лекхім, Нікмас. Володимир приєднався до «Василь Кісіль і Партнери» у 2007 році.
Євген Петрик. Директор компанії «ЕМКОН». До 2005 року працював в сфері інформаційних технологій. З травня 2005 до липня 2009 року очолював Державну установу "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" (ДУ АРІФРУ). В 2006 році йому вдалося вивести інформаційний портал http://smida.gov.ua/, який підтримується ДУ АРІФРУ, на лідируючі позиції серед інших подібних інформаційних ресурсів в Україні. В 2007 році ДУ АРІФРУ, під його безпосереднім керівництвом та при тісній співпраці з ДКЦПФР, була запущена загальнодоступна інформаційна база даних ДКЦПФР про ринок цінних паперів (http://www.stockmarket.gov.ua/), яка з того часу успішно функціонує та є основним джерелом корпоративної інформації про емітентів цінних паперів в Україні.
В липні 2009 року заснував компанію "Емкон", яка спеціалізується на консалтингу в сфері корпоративного управління та розкриття інформації.
З 2012 р. є діючим членом Правління ПАКУ. В рамках роботи в Правлінні ПАКУ здійснює загальну координацію роботи ПАКУ з законопроектами та нормативно-правовими актами регуляторних органів, очолюює Правовий комітет ПАКУ.
Був одним з ініціаторів проведення Міжнародного форуму корпоративних секретарів.
Тетяна Флерік. Головний юрисконсульт департаменту з корпоративного управління ДТЕК. Має 10 річний досвід роботи в сфері корпоративного управління. З 2006 року працює в ДТЕК, де відповідає за функціонування системи корпоративного управління українських компаній групи.
Олег Журавльов.  Радник Голови Правління ПАКУ.  Має 15-річний досвід у сфері корпоративного управління, як в компаніях з державною часткою (АЕК  «Київенерго»), так і у великих приватних промислово-фінансових холдингах - група DCH (колишня група «Укрсиббанку») та «Донецьксталь». Має досвід не лише організації роботи Наглядових рад компаній, які входять до холдингів, а й сам входив до складу Наглядових рад як промислових компаній, так і фінансових установ. Крім того, виконував обов’язки корпоративного секретаря у ПАТ «Кредитпромбанк» протягом 3 років. На даний час здійснює активну консалтингову діяльність у якості незалежного експерта з питань корпоративного управління. Є членом ПАКУ з 2010 року. У 2013 році став переможцем конкурсу «Корпоративний секретар року». У 2015-2017 роках двічі обирався членом Правління ПАКУ.