Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

info@cgpa.com.ua

3-4 жовтня 2018
Програма професійного вдосконалення членів наглядових рад «КОРПОРАТИВНИЙ ДИРЕКТОР» І модуль

Існує декілька «вічних» питань, відповіді на які намагаються знайти як власники компаній, так і менеджери холдингових структур, що виконують функції керуючого власника. Від того, наскільки вдало вони їх знаходять, залежить успішність їх бізнесу. Кожен вирішує їх по-своєму, але на кожному етапі розвитку бізнесу виникає потреба повертатися до їх вирішення…

  • Яким чином узгодити інтереси співвласників компанії? Як і навколо яких цілей будувати домовленості з партнерами по бізнесу?
  • Які інструменти управління компанією переконають партнерів та інвесторів в тому, що їх інтереси надійно захищені?
  • Які механізми дозволяють власнику ефективно контролювати бізнес, не знаходячись в кріслі виконавчого директора?
  • Як забезпечити, щоб найманий менеджер працював в інтересах акціонерів? Що записати в контракті з директором? Від яких саме показників повинна залежати оплата його роботи?
  • Хто і як повинен розробляти і затверджувати стратегію компанії та здійснювати контроль над її втіленням у життя?
  • Як залучити інвестиції в бізнес на максимально вигідних умовах, не втративши корпоративного контролю?
  • Що повинен знати та вміти член Наглядової ради  для ефективного виконання власних повноважень?
  • Як забезпечити економічну безпеку компанії?

Структурувати власні знання в даній сфері, вивчити досвід західних та українських колег допоможе наша програма професійного вдосконалення членів наглядових рад «КОРПОРАТИВНИЙ ДИРЕКТОР».

В усьому світі корпоративними директорами називають представників акціонерів та незалежних директорів (non-executive directors), а також топ-менеджерів (executive directors), які складають Раду директорів товариства. В Україні ці дві групи управлінців розділені та складають, відповідно, Наглядову раду та Правління акціонерних товариств. Навчання за програмою вже пройшли представники багатьох провідних українських компаній, серед яких  НАК «Нафтогаз України», ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг», Консорціум «Індустріальна група», ПрАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», ПАТ «Київобленерго», Державний концерн «Укроборонпром»,ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Укрзалізниця», ПрАТ «Vodafone Ukraine» та ін.

Участь у програмі надає членам Наглядових рад, власникам та вищому виконавчому керівництву компаній можливість долучитися до елітного співтовариства колег по бізнесу, що вирішують подібні питання, а також:

  • Чітко розмежувати та врегулювати у Статуті повноваження власника та менеджера щодо управління компанією;
  • Сформувати професійну та ефективно працюючу НР у власній компанії;
  • На прикладах реально діючих компаній взяти участь у змодельованих ситуаціях ухвалення НР стратегічних рішень;
  • З’ясувати роль НР в попередженні та врегулюванні корпоративних конфліктів;
  • Навчитися оцінювати результати роботи НР в цілому та кожного з її членів;
  • Ознайомитися з практикою діяльності НР вітчизняних та іноземних АТ.

Особливо актуальною робить Програму введення в дію законів України, відповідно до яких є обов’язковим (а) запровадження Наглядових рад в державних компаніях; (б) обрання до складу Наглядових рад банків, публічних та державних компаній незалежних директорів; (в) створення комітетів Наглядових рад з питань аудиту, призначень та винагород. Зазначені новели законодавства закладають основу для появи в Україні осіб, що професійно виконуватимуть функції незалежних членів наглядових рад акціонерних товариств. Програма розрахована саме на таких осіб та повністю адаптована до вимог  чинного законодавства України .

Програма складається з двох модулів.

Дати проведення – І модуль – 3-4 жовтня 2018 р.,  II модуль – 17-18 жовтня р.

Програма І модуля

Програма ІІ модуля

Місце проведенням. Київ

Вартість участі у двох модулях 17970 грн. без ПДВ.


Для отримання деталей Ви можете звертатись  за тел. +380 44 228 87 59, +380 44 278 12 52, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua