Увійти|Реєстрація

вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
+38 (044) 278-12-52
info@cgpa.com.ua

24-25 ТРАВНЯ 2013
I Міжнародний форум корпоративних секретарів

Дмитро ТевелєвГолова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України

Закінчив Донецький державний університет (1983 рік), а також Міжрегіональну академію управління персоналом (2002 рік), отримавши кваліфікацію юриста.

Займався викладацькою діяльністю, юридичним супроводом діяльності ряду вугледобувних підприємств і підприємств енергетичної галузі. Очолював компанію юридичного напряму, обіймав керівні посади ключових бюджетоутворюючих підприємств України, в тому числі, в енергетичній галузі.

Займає позицію голови регулятора фондового ринку протягом трьох років: у березні 2010 року очолив ДКЦПФР, а в листопаді 2011 року – НКЦПФР. Як Голова НКЦПФР очолює систему Комісії та здійснює комплексне управління її діяльністю, в тому числі координує роботу членів Комісії, скликає і проводить засідання регулятора, здійснює керівництво діяльністю територіальних органів НКЦПФР, у встановленому законодавством порядку вирішує кадрові питання, здійснює представницькі функції щодо діяльності регулятора та ін .

Олександр ОкунєвГолова правління Професійної асоціації корпоративного управління (Україна)

Голова Наглядової ради Українського інституту корпоративного управління, засновник і беззмінний директор Центру розвитку корпоративного управління МІБ, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права з багаторічним досвідом реалізації консалтингових проектів у Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Міжнародному інституті бізнесу і Українському інституті корпоративного управління.

Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Серед клієнтів – ФДМУ, НКЦПФР,компанії Укрзалізниця, Метінвест, СМАРТ-холдинг, ДТЕК, Логос, Хамкорбанк, Казмунайгаз-РД,, Українська універсальна біржа тощо.

Член Консультаційно – експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР.

Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), видання Британського Інституту директорів “The Handbook of International Corporate Covernance”( Лондон, 2005), автор та укладач посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Юрій НікітінГолова Наглядової ради ПрАТ «Одеська кіностудія»

Член Правління Професійної асоціації корпоративного управління, начальник Управління з питань договірного менеджменту Фонду державного майна України

Еркін ЕрімезЧлен Ради Асоціації корпоративного управління Туреччини (TKYD)

Має ступінь бакалавра в галузі електроніки та інженерії, MBA з маркетингу Босфорського університету. Отримав докторський ступінь зі стратегічних альянсів в тому ж університеті. У період з 1998 по 2012 р.р. працював в одній з найбільших турецьких компаній Borusan Holding в якості фінансового менеджера, а потім – корпоративного секретаря. Доктор Ерімез є членом різних робочих груп з питань корпоративного управління в складі Бізнес Асоціації (TUSIAD), Турецької ради підприємців зі сталого розвитку (TBCSD) та Міжнародної Асоціації Інвесторів (YASED).

Гюрай КарачарКоординатор Асоціації корпоративного управління Туреччини (TKYD)

Закінчив Університет Мармара, провів ряд національних програм і проектів Європейського союзу в Туреччині.

Працював в якості національного координатора Програми розвитку ООН в період з 2005 по 2007, а також координатором проекту і членом організаційного комітету в Центрі міжнародного приватного підприємництва (CIPE) з 2005 року. Є членом Комітету з корпоративного управління TUSIAD (Асоціації турецьких підприємців і промисловців).

В якості координатора Асоціації (TKYD) з 2003 року координував та контролював виконання комплексу ініціатив в галузі корпоративного управління в Туреччині. Розробив принципи корпоративного управління, засновані на розумінні унікальних потреб приватного сектора Туреччини.

Олександр СеменовЧлен Ради Національної організації корпоративних секретарів Росії

К.е.н., фахівець у галузі корпоративного права та управління, член Експертної ради з корпоративного управління Федеральної служби з фінансових ринків Росії, експерт Національної ради з корпоративного управління з розвитку корпоративного законодавства. Головний редактор журналу «Акционерное общество: вопросы корпоративного управления».Автор великої кількості книг і статей з питань корпоративного права та управління.

Стівен ПейджКерівник діяльності Інституту дипломованих секретарів та адміністраторів Великобританії (ICSA) в країнах СНД

Професійна кваліфікація: FCIS

Стів володіє більш ніж 20-річним досвідом у сфері корпоративного управління, бухгалтерських послуг та юриспруденції. Він був співвласником фірми Aldbridge Consultancy, що надавала аудиторські та бухгалтерські послуги, перш ніж вона була придбана групою Tricor в 2008 році. Стів отримав кваліфікацію дипломованого секретаря (Chartered Secretary) в компанії Coopers & Lybrand (C & L), Лондон.

Потім Стів обіймав посади заступника фінансового директора банківської групи Deutsche Morgan Grenfell, а також фінансового директора компанії Morgan Grenfell & Co. Крім того, Стів був заступником фінансового директора банку Barclays, а також виконував обов’язки консультанта з юридичних питань/управління справами у банку Prudential Banking (Egg), інвестиційної банківської групи CCF Charterhouse (сьогодні входить до складу HSBC Group), в компаніях Jordans і BUPA.

В даний момент Стівен є незалежним директором декількох великих компаній, головним юристом в ICSA Software International, а також займає пост голови інституту ICSA у напрямку СНД.

Владислава РяботаМенеджер проектів з корпоративного управління Міжнародної фінансової корпорації (IFC)

Експерт з питань корпоративного управління в Європі та Середній Азії Міжнародної Фінансової Корпорації. Кандидат юридичних наук, медіатор, сертифікований Центром ефективного вирішення спорів (CEDR, Великобританія). Спеціалізація та сфера професійних інтересів: права акціонерів, злиття та поглинання, трудове та корпоративне право, корпоративне управління та управління сімейним бізнесом. Автор численних публікацій у сфері корпоративного управління. Співавтор посібника “Корпоративне управління”, автор брошури “Корпоративний секретар: рекомендації для українських компаній”.

Володимир НусиновДиректор з корпоративного управління і цінних паперів компанії «СМАРТ-ХОЛДИНГ»

Д.е.н., професор. Закінчив: Дніпропетровський металургійний інститут (інженер-економіст), Міжрегіональну академію управління персоналом (юрист), бізнес-школу МІБ (MBA, фахівець з управління корпоративними правами).

Працював: НАЕК «Енергоатом» – начальник Головного аналітичного управління; Міжнародний науково-технічний університет (м Київ) – завідувач кафедри фінансів; Криворізький технічний університет – завідувач кафедри бухгалтерського обліку, фінансового аналізу та аудиту; Фінансово-інвестиційна компанія «ФІНКОМ» – президент; Економіко-правова фірма «ФІНАУДІТ» – генеральний директор; ТОВ «ФІНОКС» (торговець, зберігач цінних паперів) – генеральний директор

Олексій КийПрезидент Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв

Розпочав свою діяльність в ПАРД в 1997 р з посади спеціаліста з питань професійної діяльності, в 1998 році був призначений директором департаменту розвитку професійної діяльності, в 1999 році зайняв посаду віце-президента Асоціації, а в 2002 році – був обраний на посаду Президента ПАРД.

Веде активну діяльність на фондовому ринку, є членом Консультаційно-експертної ради НКЦПФР, Стратегічної групи при НКЦПФР, Громадської ради при Держфінмоніторингу, всіх Комітетів НКЦПФР.

Очолював групи з розробки для фондового ринку України методичних збірників «Організація фінансового моніторингу на ринку цінних паперів», «Антимонопольне законодавство на ринку цінних паперів», «Корпоративне управління в акціонерних товариствах», «Судова практика на ринку цінних паперів», «Депозитарна діяльність» .

Олексій ПоволоцькийКерівник Департаменту з правового забезпечення корпоративного управління / Корпоративний секретар холдингової компанії Групи ДТЕК. Член Професійної асоціації корпоративного управління та Асоціації правників України

Закінчив юридичний факультет Університету внутрішніх справ (м.Харків), адвокат. У 2000 році отримав ступінь магістра, Центр ім. Лорда Скармана, Лестерський університет, Великобританія.

Має досвід професійної діяльності більше 15 років. Працював в мультинаціональній юридичній фірмі Squire, Sanders and Dempsey L.L.P., Київ, Україна, юристом, в Національному університеті внутрішніх справ, м. Харьков, Україна, викладачем та начальником відділу міжнародних зв’язків.

Наразі відповідає за забезпечення корпоративного управління компаній Групи ДТЕК (більше 40 підприємств в Україні, Нідерландах, Великобританії, Кіпрі, Угорщині та Росії).

Булат АбдикаликовКорпоративний секретар АТ «Казахтелеком», переможець Конкурсу «Корпоративний секретар Казахстану 2012»

Має дві вищі освіти. Кращий корпоративний секретар Казахстану 2011-2012р. Міністерством зв’язку та інформації в 2011р. присвоєно звання Почесний зв’язківець Республіки Казахстан.

Тетяна Івановакорпоративний секретар ВАТ «Компанія «М. Відео»(Росія) (2007-2012)

Протягом 6 років (2007-2012) виконувала функції корпоративного секретаря у ВАТ «Компанія «М. Відео» (найбільший рітейлер побутової техніки в Росії, з 2007р. акцій торгуються на російських біржах).

Протягом 4-х років (2003 – 2007р.р.) Займала посаду заступника керівника проектів IFC (World Bank Group) з корпоративного управління в Росії. Очолюючи проектну групу експертів, надавала консультаційні послуги кільком великим російським компаніям і фінансовим інститутам щодо поліпшення внутрішніх корпоративних процедур і практики корпоративного управління відповідно до російського законодавства та міжнародних стандартів.

Протягом 2-х років (2000 – 2003р.р.) Займала посаду заступника Виконавчого директора Інституту корпоративного права та управління.

Протягом 6-ти років (1994 – 2000р.р.) Займалася юридичною практикою у відомих міжнародних юридичних та аудиторських фірмах (Лінклейтерз енд Пейнз, Ернст енд Янг, ПрайсУотерхауз).

Тривалий час займалася науковими дослідженнями в галузі управління соціально-економічними системами в Інституті системного аналізу РАН, кандидат економічних наук. Закінчила МДУ ім. М.В.Ломоносова і Московську державну юридичну академію.

Олег ЖуравльовДиректор координаційного департаменту Наглядової ради – корпоративний секретар ПАТ «Кредитпромбанк» (2010-2013)

Здобув вищу економічну освіту, вчений ступінь кандидата економічних наук і ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) університету Нью-Брансвік (Канада). Член Професійної асоціації корпоративного управління.

Має більш ніж дев’ятирічний досвід роботи в галузі корпоративного управління, у тому числі у великих холдингових компаніях, таких як: Київенерго (2002 -2005) і DCH (2005-2010). Має семирічний досвід роботи, в тому числі і на керівних посадах, в комерційних банках (Укрінбанк, Укрсоцбанк, Енергобанк і Кредитпромбанк).

Спеціалізується на організації системи корпоративного управління підприємств холдингу та на управлінні угодами M&A.

Ольга СторожукНачальник управління корпоративних відносин ПАТ «Банк «Київська Русь»

З серпня 2008 року працює в ПАТ «Банк «Київська Русь», займаючи посади старшого юрисконсульта департаменту супроводу корпоративних проектів, а нині – начальника управління корпоративних відносин. З 2011 року є адвокатом.

У 2012 році пройшла курс навчання за програмою «Корпоративний секретар» Українського інституту корпоративного управління.

Освіта: Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України (м. Харків).

Оксана ПараскеваЧлен Правління ГО «Професійна асоціація корпоративного управління»; член Ревізійної комісії ПАТ «Фондова біржа ПФТС»; радник Investor Relations Agency.

Професійний досвід роботи на фондовому ринку України з 1994 року, в банківській системі України – з 1997 року, в сфері корпоративного управління – з 1998 р

Професійна спеціалізація: корпоративні фінанси, корпоративне управління, фондовий ринок (зокрема, публічні розміщення цінних паперів), проектний менеджмент у сфері інвестицій, організація відносин з інвесторами (Investor Relations).

Бізнес-тренер семінарів з фінансових комунікацій; організатор і спікер спеціалізованих конференцій інвестиційної спрямованості, зокрема у сфері корпоративного управління.

Співавтор книги «Фінансові ринки: питання і відповіді», автор публікацій у періодичних виданнях «IR-magazine Russia & CIS», «Акціонерний вісник. Україна», «Инвестгазета», «Стратегії» щодо проблем розвитку фондового ринку, корпоративного управління, комунікацій з інвестиційним співтовариством (IR).

Микита КоломнінКерівник напрямку з просування продуктів у країнах Росії та СНД компанії «ICSA Software International» (Великобританія)

Отримав освіту в Московському Державному Університеті на факультеті Державного Управління та в Університеті Лондона за спеціальностями Фінанси та Бізнес Адміністрування. Працював у компанії PwC в команді, що займається консалтингом з питань винагород директорів і в компанії ATC Solutions на посаді менеджера бізнес проектів. В даний час працює в компанії ICSA Software International і очолює команду з просування продуктів BoardPad і Blueprint на ринки Росії та СНД.

Володимир БернштейнГенеральний директор ВАТ «Дешборд Системс» (Росія)

Понад 20 років практичного досвіду в російських і американських компаніях і фондах прямих інвестицій. Керуючий та директор фонду Icon Pravate Equity, управляючий партнер фонду Російські Технології, Директор із стратегічного та інвестиційного планування Консорціуму Альфа Груп, провідний консультант Bain & Company. MBA Stanford, 1998, BS Wharton School, 1993.