Увійти|Реєстрація

м. Київ вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
+38 (044) 278-12-52
info@cgpa.com.ua

04 грудня 2018
III МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ
Олександр Окунєв. Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001) та Міжнардного інституту бізнесу (з 2001). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, Київ, 1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор та укладач посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.
Олексій Долгіх. Керуючий партнер Українського офісу компанії Boyden Global Executive Search (з 2016). Один з найавторитетніших експертів у питаннях підбору персоналу в Україні та країнах СНД. У рекрутинговому бізнесі більше 15 років, ключовий досвід - це пошук професіоналів рівня ради директорів, фінансових директорів, директорів з маркетингу та продажу. Є членом Правління ПАКУ з 2018 року. Від імені асоціації активно бере участь в конкурсних комісіях МЕРТ з відбору незалежних директорів для стратегічних державних підприємств. Має юридичну освіту (Донецький державний університет). Також навчався в Міжнародному інституті бізнесу на бізнес-програмі. Проходив програми з лідерства та управлінського розвитку в University of Michigan's Ross School of Business, Haas School of Business at the University of California Berkeley і Columbia Business School.

Олександр Почкун. Засновник та керуючий партнер компанії Baker Tilly в Україні, члена міжнародної мережі Baker Tilly International. Має більше 20 -ти років досвіду в наданні аудиторських, консалтингових послуг, а також в управлінні проектами. Закінчив Київський Національний Економічний Університет, а також, пройшов курс Leadership Program в Університеті Chicago Booth School of Business. Є членом Регіонального EMEA Advisory Council та EMEA Government & Not-for-rofit Committee, які оперують в межах мережі Baker Tilly International, віце-президентом Спілки українських підприємців (СУП),  а також - членом бордів «East European Foundation» та Agroxy.

Роман Бондар. Керуючий партнер Odgers Berndtson Ukraine, відповідальний за розвиток Індустріальної практики, пошук Генеральних директорів та Членів Правління в Україні. Спеціалізується на пошуках Незалежних Членів Ради Директорів та Невиконавчих Директорів. До приєднання до Odgers Berndtson, був Старшим консультантом в одній із провідних компаній з пошуку керівників вищої ланки та консалтингу з управління талантами, зосереджуючись на Агробізнесі, Машинобудуванні та Металургії. До цього Роман займав керівні позиції у фінансах та управлінні персоналом в публічній українській компанії ‐ забудовнику та міжнародній аудиторській фірмі. З 2013 року був Невиконавчим Директором в Terra Food, одному із провідних українських виробників молочної продукції. Закінчив Національну Академію Управління, отримавши диплом Магістра за спеціальністю «Фінанси і Аудит».

Ігор Кабузенко. Керуючий партнер Ward Howell Україна. Спеціалізується на пошуку незалежних директорів і менеджерів вищої ланки для провідних компаній України та регіону. Як глава практики Board Services в Україні Ігор керує проектами розробки і впровадження систем корпоративного управління, оцінки ефективності роботи рад директорів, а також найму, оцінки та розвитку членів рад директорів. Закінчив The Open University Business School (UK) з дипломом The Professional Diploma in Management. Крім того, успішно завершив програму Advanced Program for Executive Search and Leadership Consultants в The Cornell University (USA).

Віталій Завгородній. Партнер Amrop. Приєднався до Amrop у 2017 році. Маючи більше ніж 20-річний досвід у сфері банківської справи, інвестицій, фінансів і продажів в Україні та за кордоном, Віталій є мультіфункціональним спеціалістом з великим потенціалом у сфері Executive Search. Використовує свій досвід у банківській справі, інвестиціях і продажах, працюючи в цих секторах. Він також займається іншими секторами, такими як: сільське господарство, транспорт и промисловий сектор. Будучи випускником маркетингу, Віталій здобув ступінь магістра з управління та фінансів від ENSAE (Франція) і Шеффілдського університету (Великобританія).