Увійти|Реєстрація

м. Київ вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
+38 (044) 278-12-52
info@cgpa.com.ua

05 грудня 2017
II МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ: ЕФЕКТИВНА НАГЛЯДОВА РАДА

Генеральний інформаційний партнер

РБК-Україна - це український інформаційний портал, який висвітлює найважливіші події в Україні та світі.У портал входять
www.rbc.ua
www.styler.rbc.ua
STYLER. Спеціалізується на новинах в сфері суспільства, культури, моди, здоров'я, техніки і автомобілів.
www.daily.rbc.ua
DAILY. Інформаційно-аналітичний веб-сайт, який аналізує основні події в Україні та світі.
Головний принцип нашої роботи – абсолютна незалежність, неупередженість, подача тільки перевіреної інформації з першоджерел. Ми не підтримуємо інтересів жодної партії, корпорації, виключаємо можливість пропаганди і маніпуляції думкою читача. Ми орієнтуємося на кращі стандарти світової інформаційної та ділової журналістики.
Веб-сайти є Інтернет-ЗМІ і діють у відповідності з чинним законодавством України.

Головний новинний медіа партнер

Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» – компанія у структурі міжнародної інформаційної групи Interfax Information Services – працює на ринку політичної та економічної інформації України з 1992 року. За цей час агентство отримало репутацію найбільш авторитетного і компетентного постачальника оперативної та об’єктивної інформації.
У числі клієнтів агентства – провідні засоби масової інформації, найбільші корпорації, інвестиційні фонди, банківські та фінансові інститути, державні організації та структури.

Юридичний медіа партнер

Юридична газета – фахове юридичне видання. Щотижнева газета для юристів та про юристів. Читачами та передплатниками газети є більшість юридичних компаній та юристів-правників України. Редакція співпрацює майже з усіма юридичними компаніями на ринку України. Активно залучає до написання матеріалів корпоративних юристів, представників бізнесу, суддів, адвокатів та інших представників юридичної громадськості

Медіа партнер

Інтернет-портал FinPost.com.ua висвітлює основні події на фінансовому ринку та в економіці Україні в цілому, а також на зарубіжних ринках капіталу. Сайт- www.finpost.com.ua

Інформаційні партнери

Strategic Business Review - щомісячне ділове видання, яке увібрало в себе досвід кращих експертів своєї області. Авторами видання є провідні топ-менеджери, бізнес-тренери, коучі, консультанти, викладачі бізнес-шкіл, а також перші особи компаній. Читачі журналу: генеральні, фінансові директори і власники компаній. Формат видання - аналітика з корисними рекомендаціями для бізнесу.

StockWorld.com.ua - головний портал про фондовий ринок України. StockWorld - українське інтернет-ЗМІ, присвячене фондовому ринку, ринку цінних паперів та інвестицій. Це новини, аналітика і статистика, котирування і інформація про емітентів, журналістські розслідування та навчальні матеріали та багато іншого.

Портал про міжнародний бізнес OFFSHOREVIEW.EU - корисний і актуальний матеріал для підприємців та інвесторів, які працюють в сфері міжнародного бізнесу. Інформація подається трьома потоками:
• міжнародний бізнес (offshoreview.eu);
• інвестиції та стартапи ventureview.eu);
• електронна комерція (emoneyview.eu).

Журнал «ФДК. Фінансовий директор компанії» покликаний допомагати працівникам фінансових служб та фінансовим директорам у їх щоденній роботі. Видання висвітлює актуальну інформацію про податки та законодавчі зміни, макро- та мікроекономічні показники, бюджетування, роботу в MS Excel та ще багато важливих питань.