II Міжнародний форум корпоративних директорів: ефективна наглядова рада
05 грудня 2017

Роль Наглядових рад в побудові моделей корпоративного управління як державних, так і приватних компаній, важко переоцінити. Саме на якість Рад і топ-менеджерів завжди звертають увагу банки, ділові партнери, інвестори.

Події останніх двох років показують, що в Україні, нарешті, відбулися позитивні зрушення у ставленні до наглядових рад і їх членів - корпоративних директорів:

 • У 2016 році вступили в дію закони, якими запроваджується інститут незалежних директорів. Передбачено, що всі ПАТ повинні до 01.01.2018 року обрати до складу своїх наглядових рад, щонайменше, двох незалежних директорів, а всі банки - не менше 25% незалежних директорів. Створення Наглядових рад передбачено і в державних компаніях. У Наглядових радах мають бути створені комітети з аудиту, винагород і призначень. Саме ця Рада стає центром реального прийняття рішень, відповідальним за долю компанії.
 • Напрацьовано досвід створення ефективних Наглядових рад не тільки в приватних компаніях (ДТЕК, Миронівський хлібопродукт, Нова Пошта), але і в акціонерних компаніях, що належать державі. Першим держпідприємством, де була створена і активно працює Рада стала НАК "Нафтогаз України". Зараз йде процес формування Рад "Укрзалізниці", "Укрпошти", "Укренерго".

ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ - це місце зустрічі міжнародного досвіду та української практики в сфері корпоративного управління, це обмін думками між провідними експертами та представниками влади, це обговорення новацій законодавства і розгляд кращих кейсів зі створення ефективної системи корпоративного управління.

ІСТОРІЯ ФОРУМУ:
Перший форум Корпоративних Директорів відбувся в 2016 році і зібрав понад 150 учасників. Форум був присвячений залученню Незалежних директорів, в тому числі в Наглядові ради держкомпаній. Детальніше

Цього року акцент ставиться на методи підвищення ефективності Наглядових рад.

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

 • власники бізнесу
 • представники державних органів, які здійснюють управління державними корпоративними правами
 • члени Наглядових рад (в тому числі незалежні директори)
 • виконавчі керівники компаній (в тому числі державних)
 • представники українських і міжнародних інвестиційних і фінансових організацій
 • експерти, консультанти, фахівці, що працюють в сфері корпоративного права та управління.

КОНТАКТИ
З питань участі Ви можете звертатися до Ірини Біляченко, Майї Шокало за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.

Форум складається з 4-5 сесій тривалістю по 1.5 години.

Кожна сесія присвячена розгляду кейса української компанії, яка має цікавий досвід роботи корпоративних директорів в різних галузях.

Свій досвід представлять:

 • банк
 • виробнича компанія, акції якої котируються на закордонній біржі
 • великий агрохолдинг
 • середня компанія, яку можна назвати "сімейною"
 • компанія, що входить до великої мультинаціональної групи.

Ключові питання

 • Формування ефективної Наглядової Ради. Забезпечення збалансованого складу команди директорів.
 • Введення до складу Ради незалежних директорів
 • Лідерство Ради в розробці корпоративної стратегії компанії
 • Підбір та номінації Радою Головного виконавчого директора компанії
 • Оцінки роботи Ради
 • Забезпечення Радою розробки та реалізації інвестиційної стратегії компанії
 • Робота Ради в сфері комплаєнс і управління ризиками компанії

Організатори

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) заснована в 2009 році та є провідним експертним співтовариством, центром генерації реформ у сфері корпоративного управління в Україні. Місією ПАКУ є допомога українському бізнесу стати більш прибутковим, стійким і надійним, шляхом розвитку системи корпоративного управління. Наші цінності: професіоналізм, відкритість, довіра, аполітичність.Сайт - www.cgpa.com.ua.

 

IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що зосереджує свою діяльність виключно в приватному секторі. Працюючи із понад 2000 підприємств у різних країнах світу, ми використовуємо наш капітал, експертні знання і вплив, щоб створити можливості для економічного зростання там, де вони потрібні найбільше. У 2015 фінансовому році обсяг наших довгострокових інвестицій у країнах, що розвиваються, зріс до близько 18 мільярдів доларів США, допомагаючи приватному сектору відіграти значущу роль у глобальній боротьбі з крайньою бідністю та ширшому долученні людей до спільного добробуту.. Сайт - www.ifc.org

Офіційний навчальний партнер

Український інститут корпоративного управління  на підставі договору про співпрацю забезпечує реалізацію ключових статутних завдань ПАКУ і покликаний стати провідною навчальною, дослідницькою та консультаційною організацією у сфері корпоративного управління й стратегії бізнесу. З моменту свого заснування Інститут є навчально-методичним та дослідницьким центром ПАКУ. Сайт - www.ucgi.com.ua

Офіційний юридичний партнер

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» є провідною багатопрофільною українською юридичною фірмою з бездоганною репутацією та 25-річною історією.
Ми розвиваємо бізнес та надаємо послуги нашим клієнтам, базуючись на цінностях, що є спільними та основоположними для партнерів фірми, усієї команди та наших клієнтів.
Ми супроводжуємо знакові трансграничні та локальні проекти, консультуючи великих вітчизняних і світових корпоративних клієнтів, включаючи багато компаній з Fortune 500.
Фірма особливо відома завдяки лідерству в судовій практиці, а також сильним позиціям у сфері корпоративного, антимонопольного і конкурентного права, нерухомості та трудового права. Сайт - www.vkp.ua

Офіційний енергетичний партнер

ДТЕК — стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрями бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля та природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло й електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосередньо виробничими підприємствами в кожному з напрямів бізнесу керують 4 операційні компанії — ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.
Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.
Додаткова інформація: -www.dtek.com

Event-провайдер

Компанія Event Envoy є спеціалізованим агентством з організації та проведення заходів різного масштабу. Багаторічний досвід команди в поєднанні з інноваційним підходом, безперервним вдосконаленням методик і технології підготовки заходів - три кити, на яких базується наша робота. Сайт- www.eventenvoy.com.ua

Дані про учасника

П.І.Б.
Посада

Контактні дані

Робочий телефон
Контактний телефон
E-mail
Повна назва компанії (організації)
Скорочена назва компанії (організації)
Поштова адреса компанії (організації)
Телефон організації з кодом міста
Контактна особа (ПІБ, посада, телефон)
Виставити рахунок? Так Ні
Вислати договір на навчання? Так Ні

Примітки

Якщо у Вас залишились питання, зателефонуйте  за номером 044 228 87 59  або напишіть на email: info@cgpa.com.ua з поміткою «запитання». Будемо раді Вам допомогти!