Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

info@cgpa.com.ua

04 грудня 2018
III МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ

Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів України.Закінчив Національну академію державної податкової служби України (2006), за спеціальністю «правознавство». Листопад 2006 — листопад 2009 — аспірант Інституту законодавства Верховної Ради України.
У 2011 році пройшов навчання за Програмою розвитку лідерства в Центрі креативного лідерства (США) та Канадській школі публічної служби.
Трудову діяльність розпочав у 2003 році на посаді провідного спеціаліста Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської райдержадміністрації міста Києва.
У червні 2004 року перейшов до Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції на посаду провідного спеціаліста управління правового забезпечення бюджетної політики.
Березень - грудень 2005 року працював у Центрі сприяння інституційному розвитку державної служби Головного управління державної служби України на посаді головного консультанта відділу юридичного забезпечення та нормопроектування, начальника відділу міжнародного співробітництва.
З лютого по квітень 2006 року займає посаду старшого державного податкового інспектора організаційно-розпорядчого управління Державної податкової адміністрації в Київській області.
З квітня по вересень 2006 року у Головному управлінні державної служби України працював на посаді начальника відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва управління стратегічного розвитку та ефективності державної служби. У жовтні 2006 року переведений на посаду начальника відділу міжнародного співробітництва Центру сприяння інституційному розвитку державної служби Головного управління державної служби України. У подальшому займав посаду першого заступника директора Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, з жовтня 2009 року перебував на посаді першого заступника директора, а згодом очолив Школу вищого корпусу державної служби (м. Київ).
У грудні 2011 року починає працювати у Міжнародному благодійному фонді «Фонд економічних реформ в Україні» (м. Київ) на посаді консультанта з економічних питань.
З березня 2014 року – позаштатний радник Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
В березні 2015 року очолив Секретаріат Голови Верховної Ради України.
14 квітня 2016 року призначений на посаду Міністра Кабінету Міністрів України.
Заслужений юрист України (2016 рік).

Олександр Окунєв. Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001) та Міжнародного інституту бізнесу (з 2001). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, Київ, 1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор та укладач посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.
Олена Волошина. Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні.  Координуючи діяльність IFC в Україні, відповідає за залучення інвестицій та здійснює нагляд за вже існуючими інвестиційними проектами. Активно залучена до роботи консультативних проектів, що їх IFC впроваджує в Україні. До свого призначення в грудні 1996 року, займала посаду заступника керівника, а пізніше - керівника консультативного проекту IFC «Мала приватизація в Україні» (1994-1996 р.р.), направляючи діяльність консультантів з малої приватизації в 18 містах України, а також координуючи зв'язки IFC з урядом України на всіх рівнях.

Ерік Хонц. Керівник проектів та програм Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) в Європі та Азії. Ерік є одним із засновників ради корпорації з розвитку спільнот, яка нещодавно приступила до реалізації першого інноваційного проекту Балтімора і активно бере участь в блозі «Розвиток бізнес-права в Меріленді». До цього Ерік був юристом в юридичній фірмі і віце-президентом інвестиційного банку, де він відповідав за складні альтернативні інвестиційні продукти. Ерік має диплом бакалавра з російських і політичних наук Університету Монтани, доктора юриспруденції і магістра ділового адміністрування Університету штату Меріленд, і має ліцензію на ведення юридичної практики в штаті Меріленд. Ерік також навчався в Російському державному гуманітарному університеті, має сертифікат Інституту організаційного менеджменту в неприбутковій діяльності Торгової палати США і служив в Корпусі миру в Сєвєродонецьку, Луганська область, Україна.

Максим Нефьодов. Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Закінчив Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, Київ, Україна, Економічна теорія / Магістр (з відзнакою). З 2004 по 2006 рр. працював M&A аналітиком в інвестиційній компанії Golden Gate Business. З 2006 по 2010рр. був старшим радником, віце-президентом та директором Інвестиційно-банківського департаменту в інвестиційній компанії DRAGON CAPITAL. З 2010 по 2015 був керуючим партнером в ICON PRIVATE EQUITY. В 2015 призначений на посаду першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Тимур Хромаєв. Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України. Розпочав свою кар’єру в 1997 році в структурі Міністерства фінансів України, пройшовши шлях з провідного економіста відділу стратегії управління зовнішнім боргом Управління зовнішнього боргу до начальника Управління ринків капіталу Департаменту державного боргу. У 2001 році став заступником Голови правління в ЗАТ «Комерційний банк НРБ-Україна», а з 2002 року в ЗАТ «ТАС-Інвестбанк». У лютому 2003 року Тимур Хромаєв заснував інвестиційну компанію «АРТА», яка стала одним із лідерів серед українських інвестиційних компаній, а з 2013 року займав посаду виконавчого директора компанії GASE Energy, Inc.
Першу економічну освіту здобув у Union College, штат Нью-Йорк, США (1997 рік). Згодом з 2008 по 2010 роки продовжив навчання у Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, Інституті міжнародних відносин на факультеті міжнародного права, отримавши ступінь магістра.

Катерина Рожкова. Перший заступник Голови Національного банку України.
З 1998 по 2005 рік вона працювала в банку «Аваль», пройшовши шлях від економіста до директора фінансового департаменту. У 2006-2008 роках була заступником голови правління, членом правління, відповідальним працівником з фінансового моніторингу, радником голови правління ПАТ "ЕрстеБанк".
Після цього півроку, до кінця 2009 року, очолювала департамент безвиїзного банківського нагляду НБУ.
У 2010-2013 роках обіймала посаду заступника голови правління ПАТ "Фінбанк". З 2013 року Катерина Рожкова працювала заступником голови правління ПАТ "Платинум Банк", а з 2014 року і до червня 2015 року - виконувала обов'язки голови правління цього банку.
З 10 червня 2015 року по 18 січня 2016 року обіймала посаду директора Департаменту банківського нагляду НБУ. Після чого стала в.о. заступника Голови НБУ. У жовтні 2016 року стала заступником Голови НБУ.
Рада НБУ 15 червня 2018 року призначила її першим заступником Голови Національного банку України

Ольга Бєлькова. Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Член парламентської фракції Блоку Петра Порошенка. Постійний член української делегації в Парламентській Асамблеї ОБСЄ. Напрямки діяльності у сфері державної політики: реформа енергетики, поліпшення фіскального режиму у газовому секторі, енергетична незалежність, розвиток підприємництва та покращення інвестиційного клімату, реформа банківського сектору, цифровізація України, гендерні питання.   Ольга Бєлькова є випускником Harvard Kennedy School of Government 2011 року з дипломом магістра з державного управління. Ольга також отримала вищу юридичну освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (2001) та вищу економічну освіту в Черкаському державному технічному університеті (1997).

Андрій Бойцун. Радник з питань реформи державних підприємств та приватизації Стратегічної групи радників з підтримки реформ, яку очолює легендарний словацький реформатор Іван Міклош. До сфери його відповідальності входить надання урядові рекомендацій з питань реформи корпоративного управління держпідприємств та приватизації. У 2016–2018 рр. був незалежним членом Комітету з призначень, який відповідає за відбір керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки держпідприємств. До цього працював директором з досліджень у Центрі економічної стратегії (ЦЕС). Був радником Голови правління «Нафтогазу України»,  розробив концепцію реформи корпоративного управління «Нафтогазу», а також він разом із ЄБРР та Baker McKenzie розробив для «Нафтогазу» План дій з корпоративного управління.  Має більше 15 років досвіду наукових досліджень та аналізу політики. Працював асистентом, а потім гостьовим професором та старшим дослідником в Університеті Антверпена (Бельгія), де займався дослідженнями корпоративного управління та викладав предмети у галузі менеджменту. 

Оксана Волчко. Незалежний член Наглядових рад ПАТ «Укрпошта» та АБ «Укргазбанк». Має більш ніж 10-річний досвід роботи на керівних посадах в мультинаціональних компаніях у фінансовій сфері та досвід реалізації проектів у реальному секторі. Спеціалізувалася на стратегічному плануванні, побудові команд, управлінні змінами та трансформаційними процесами. Тривалий час пропрацювала в українському Raiffeisen Bank Aval, останні роки як Директор з розвитку корпоративного бізнесу. Має досвід роботи у наглядових радах. Отримала ступінь Executive МВА в Університеті Шеффілда (Великобританія). Є випускницею UCGA (Українська Академія Корпоративного управління).

Олена Коробкова. Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України. Закінчила Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова за спеціальностями «математика» та «правознавство», а також Одеський національний економічний університет за програмою Євросоюзу «Українська ініціатива» за спеціальністю «фінанси», має міжнародний диплом Лондонської Бізнес Академії за напрямком «Менеджмент». Понад 10 років працює у фінансовому секторі, з них 8 років – на керівних посадах в українських банках. 

 

Володимир Ігонін. Адвокат, партнер, очолює практику корпоративного права / злиттів і поглинань. Він супроводжує комплексні трансакції за участю іноземних і українських клієнтів, що стосуються активів і компаній в Україні. Іншою сферою практики Володимира є корпоративне врядування та структурування бізнесу. Пан Ігонін володіє глибокою експертизою і спеціалізується, насамперед, у таких індустріях як агробізнес, телекомунікації, медіа і технології. Клієнтський портфель Володимира включає, зокрема, Arricano, LNZ Group, Mellanox Technologies, Modern Times Group, Seven Hills, Агро-Регіон, Астарта, Епіцентр, Інтелектуальні комунікації, Лекхім, Нікмас. Володимир приєднався до «Василь Кісіль і Партнери» у 2007 році.
Ігор Мітюков. Голова Наглядової Ради ПАТ «Національний депозитарій України».  З 2008 по 2014 рік працював Керуючим директором інвестиційного банку Морган Стенлі та очолював його український офіс. Зараз є Старшим Радником цього банку. У листопаді 2016 року став Головою Наглядової Ради ПАТ «Національний депозитарій України». У 2002 р. організував Інститут фінансової політики, українську неурядову організацію, де займає посаду Генерального директора. У період 2002-2005 рр., обіймав посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії. З 1997 по 2001 він був Міністром фінансів України. Під його керівництвом Україна вийшла на міжнародні ринки капіталу в 1997 р.. Був Спеціальним представником України (з повноваженнями віце-прем’єр-міністра) при Європейському Союзі в Брюсселі з 1995 по 1997. У 1994 послідовно обіймав посади заступника Голови Національного Банку України та Віце-прем’єр-міністра з питань фінансової та банківської діяльності. Закінчив факультет кібернетики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка та отримав ступінь кандидата економічних наук у 1985 в Інституті економіки, НАН України.

Теймур Багіров. Незалежний член Наглядової ради АБ «УКРГАЗБАНК»

Юрій Блащук. Незалежний член Наглядової ради АБ «УКРГАЗБАНК».

З 2018 р. – Незалежний член Наглядової ради, Укргазбанк 
З 2018 р. – Незалежний член Спостережної ради, Український банк реконструкції та розвитку 
З 2009 р. – Незалежний член Спостережної ради, FinComBank (Кишинів, Республіка Молдова); Голова Аудиторського комітету 
2008 – 2014 рр. – Голова, член Спостережної ради, Platinum Bank; Голова Аудиторського та GIR комітетів 
2005 – 2008 рр. – Голова Правління, Міжнародний іпотечний банк (створення першого іпотечного спеціалізованого банку в Україні) 
1998 – 2004 рр. – Голова Правління, Всеукраїнський Акціонерний банк 
1992 – 1998 рр. – Заступник начальника управління Національного банку України по м. Києву та Київській області (участь у створенні системи банківського нагляду, розвиток валютного контролю та монетарної політики, тощо)

Тетяна Шестак. Корпоративний секретар АБ «УКРГАЗБАНК»

Роман Шпек. Голова Ради Незалежної асоціації банків України

Дезмонд О'Майнік. Незалежний член Наглядової ради Мегабанку. Народився та отримав освіту в Дубліні, Ірландія. Свою роботу в Україні розпочав в 1995 р. зі співпраці з Ірландським інститутом менеджменту та PricewaterhouseCoopers у сфері консультаційних послуг. Колишній член Правління Міжнародних Авіаліній України, колишній фінансовий директор та член Правління ОТП Україна. Також працював з Міжнародною Фінансовою Корпорацією як член відділу корпоративного управління та менеджер проектів в Україні, включаючи проект "Банківське корпоративне управління в Україні 2005-2007". Також працював з Danu Investment Partners у Дубліні.

Олексій Долгіх. Керуючий Партнер провідної міжнародної компанії з підбору управлінського персоналу Boyden Global Executive Search. Олексій - один з найавторитетніших експертів у питаннях підбору персоналу в Україні та країнах СНД. У рекрутинговому бізнесі 15 років, ключовий досвід - це пошук професіоналів рівня ради директорів, керівників бізнесу, фінансових директорів, HR директорів, директорів з маркетингу та продажу. Олексій є особистим радником власників та CEO в питаннях ключових кадрових рішень, організаційного розвитку та корпоративного управління. В якості консультанта має багаторічний досвід взаємодії з Наглядовими Радами найбільших українських і міжнародних компаній, а також провідними інвестиційними фондами. Олексій входить до правління Професійної Асоціації Корпоративного Управління (ПАКУ) з 2018 року.

Ігор Кабузенко. Керуючий партнер Ward Howell Україна. Спеціалізується на пошуку незалежних директорів і менеджерів вищої ланки для провідних компаній України та регіону. Як глава практики Board Services в Україні Ігор керує проектами розробки і впровадження систем корпоративного управління, оцінки ефективності роботи рад директорів, а також найму, оцінки та розвитку членів рад директорів. Закінчив The Open University Business School (UK) з дипломом The Professional Diploma in Management. Крім того, успішно завершив програму Advanced Program for Executive Search and Leadership Consultants в The Cornell University (USA).
Роман Бондар. Керуючий партнер Odgers Berndtson Ukraine, відповідальний за розвиток Індустріальної практики, пошук Генеральних директорів та Членів Правління в Україні. Спеціалізується на пошуках Незалежних Членів Ради Директорів та Невиконавчих Директорів. До приєднання до Odgers Berndtson, був Старшим консультантом в одній із провідних компаній з пошуку керівників вищої ланки та консалтингу з управління талантами, зосереджуючись на Агробізнесі, Машинобудуванні та Металургії. До цього Роман займав керівні позиції у фінансах та управлінні персоналом в публічній українській компанії ‐ забудовнику та міжнародній аудиторській фірмі. З 2013 року був Невиконавчим Директором в Terra Food, одному із провідних українських виробників молочної продукції. Закінчив Національну Академію Управління, отримавши диплом Магістра за спеціальністю «Фінанси і Аудит».
Віестурс Ліегіс. Керуючий партнер Amrop Україна і партнер Amrop Латвія. У компанії з 2005 року. Має успішний досвід роботи в бізнесі з 1993 року – у галузях ІТ та телекомунікацій. Почав кар’єру в компанії Lattelekom – найбільшому в країні операторі фіксованого а зв’язку, обіймав різні посади у маркетингу та розвитку продукту. Пізніше був членом спостережної ради в Latvijas Mobilais Telefons, найбільшого оператора мобільного зв’язку в Латвії. Після цього приєднався до Microsoft в якості менеджера з маркетингу в Прибалтійському регіоні. У компанії Amrop Віестурс переважно працює з клієнтами у сфері фінансових послуг, ІТ та телекомунікацій, виробництва, транспортних та інфраструктурних галузях. Віестурс закінчив Ризький Технічний Університет з дипломом радіоінженера. У 2002 році отримав ступінь MBA в Ризькій школі бізнесу (Riga Business School).

Олександр Почкун. Засновник та керуючий партнер компанії Baker Tilly в Україні, члена міжнародної мережі Baker Tilly International. Має більше 20 -ти років досвіду в наданні аудиторських, консалтингових послуг, а також в управлінні проектами. Закінчив Київський Національний Економічний Університет, а також, пройшов курс Leadership Program в Університеті Chicago Booth School of Business. Є членом Регіонального EMEA Advisory Council та EMEA Government & Not-for-rofit Committee, які оперують в межах мережі Baker Tilly International, віце-президентом Спілки українських підприємців (СУП),  а також - членом бордів «East European Foundation» та Agroxy.

Катерина Глазкова. Виконавчий директор Спілки українських підприємців (СУП). Катерина добре знає бізнес-середовище та проблематику українського бізнесу, оскільки 15 років тісно співпрацювала з підприємцями у якості редактора та головного редактора провідних бізнес-видань. Починала кар’єру як тележурналіст, згодом працювала у друкованих медіа: журнал «Кореспондент», газета «Коммерсант-Украина». Брала участь у створенні журналів «Фокус» та Forbes.Україна. З 2011 по 2014 роки була головним редактором ділового тижневика «Інвестгазета» та очолювала проект «ТОП-100». Певний час працювала у державних комунікаціях. У 2016 році очолила Спілку українських підприємців (СУП). Закінчила факультет журналістики Московського державного університету ім. М. В. Ломоносова.

Віталій Дейнега, засновник та Голова Міжнародного благодійного фонду «Повернись живим» (www.savelife.in.ua), спікер та ведучий військової інформаційної телепрограми «Хроніки неоголошеної війни» на 24 каналі. В минулому Віталій працював експертом незалежного антикорупційного комітету оборони (Transparency International Securityand Security Branch in Ukraine / НАКО).
В даний час навчається в Міжнародному інституті менеджменту МІМ (Київ), щоб покращити навички управління та лідерський потенціал.
Зацікавлений у розвитку волонтерського руху в Україні, а також бере участь у зооохоронних ініціативах.

Андрій Васькович. Президент міжнародного благодійного фонду «Карітас України» з 2001 р. Був віце-президентом (2011-2014 рр.) та членом правління (2007-2015 рр.) Карітасу Європа. В 2001 р. був керівником прес-служби Католицьких Церков в Україні у зв'язку з візитом в Україну Папи Римського Івана Павла II у червні 2001-го року. Займав посаду керівника київського офісу Карітасу України з 1998 по 2001 р., відповідального за відносини з державними органами, неурядовими та міжнародними організаціями. Був співзасновником і головним редактором німецькомовного щомісячного журналу «Ukraine Report» (журнал про українську політику, бізнес, законодавство і культуру) в Києві та редактором україномовної щотижневої газети в Мюнхені.
Навчався у Папському Григоріанському університеті в Римі та в Українському вільному університеті в Мюнхені.
Інна Підлуська. Заступник виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження». Громадська діячка, з 2011 року - заступниця виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» - національного фонду мережі Фундацій відкритого суспільства. У Фонді Інна координує програмну діяльність, стратегічне планування, оцінку, роботу з організаційного розвитку та співпрацю з іншими донорами, які підтримують розвиток громадянського суспільства. В громадській діяльності з 1992 року. Співзасновниця низки громадських організацій та мереж, зокрема - Українського центру незалежних політичних досліджень та Фонду «Європа XXI», де займалася питаннями демократичних процесів в Україні, боротьби з корупцією, розвитку громадянського суспільства та громадської участі у суспільно-політичних процесах. У 2006-2011 роках працювала виконавчим директором Ялтинської європейської стратегії (YES) та координувала організацію Ялтинських щорічних зустрічей. Була членом Правління Міжнародного фонду «Відродження» у 2004-2010 роках; також очолювала Правління, а потім – входила до Наглядової ради Українського форуму благодійників, входила до Керівного комітету Світового руху за демократію (World Movement for Democracy). Є членом Правління Празького центру громадянського суспільства (Prague Civil Society Center).
Оксана Страшна. Член правління UAngel (Українське співтовариство бізнес-ангелів. З 2016 р. – Член правління UAngel (Українське співтовариство бізнес-ангелів). З 2015 р. – Член ради директорів/Ментор, компанія “SocPrime, Inc.”(сегмент бізнес послуг, кібербезпека). 2016-2017 Член Наглядової ради Київської школи економіки. 2008-2014 рр. – Партнер фонду прямих інвестицій Horizon Capital. 2004-2008 рр. – Віце-Президент/Директор з інвестицій Horizon Capital. Більше 20 років досвіду інвестиційно-консультаційної роботи. Понад 18 років досвіду у галузі прямих інвестицій, як в операційній роботі (пошук об’єктів інвестування, комплексна перевірка, впровадження інвестиційних дій, вихід), так і створення додаткової вартості (участь у роботі Спостережної Ради/Ради Директорів). Досвід у різних галузях із основним акцентом на товари широкого вжитку та роздрібну торгівлю.
Віктор Шуткевич. Заступник директора/Координатор проектів Швейцарського бюро співробітництва в Україні. З 2007 відповідальний за проекти зі сталого економічного розвитку, що фінансуються Урядом Швейцарії в Україні. Портфоліо проектів включає підтримку таких напрямів: підтримка приватного сектору, торгівля та експорт, сільське господарство, поліпшення бізнес середовища та інвестиційного клімату, доступ до фінансових ресурсів. Швейцарське бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні мало досвід фінансування проектів із розвитку корпоративного управляння в Україні, які втілювалися Міжнародною Фінансовою Корпорацією. Віктор Шуткевич є членом багатьох Наглядових рад, створених як в рамках проектів технічної допомоги, так і в неприбуткових/прибуткових організаціях. Має багаторічний досвід викладання економіки та управління в українських університетах, а також навчання в бізнес-школі США.
Кульвеч ЯнватанавітНезалежний директор, Член аудиторського комітету Thai Poly Acrylic PLC; радник проекту Коаліції колективних дій приватного сектору проти корупції асоціації Тайського інституту директорів (IOD); виконавчий директор Beyond Green Co., Ltd; виконавчий директор та скарбник, Фундації SOS Children Таїланду. Має ступінь магістра з розвитку нерухомості Массачусетського технологічного інституту та MBA у галузі фінансів та міжнародного бізнесу Вищого інституту ділового адміністрування Сасіна, університету Чулалонгкорн (Sasin, Graduate Institute on Business Administration, Chulalongkorn University). Пройшов сертифікаційну програму для директорів Асоціації Тайського інституту директорів.