Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

info@cgpa.com.ua

05 грудня 2017
II МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ: ЕФЕКТИВНА НАГЛЯДОВА РАДА
Олександр Окунєв. Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001) та Міжнардного інституту бізнесу (з 2001). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (виданн IFC? Київ, 1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор та укладач посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.
Ерік Хонц. Керівник програм, Євразія, CIPE. Ерік є одним із засновників ради корпорації з розвитку спільнот, яка нещодавно приступила до реалізації першого інноваційного проекту Балтімора і активно бере участь в блозі «Розвиток бізнес-права в Меріленді». До цього Ерік був юристом в юридичній фірмі і віце-президентом інвестиційного банку, де він відповідав за складні альтернативні інвестиційні продукти. Ерік має диплом бакалавра з російських і політичних наук Університету Монтани, доктора юриспруденції і магістра ділового адміністрування Університету штату Меріленд, і має ліцензію на ведення юридичної практики в штаті Меріленд. Ерік також навчався в Російському державному гуманітарному університеті, має сертифікат Інституту організаційного менеджменту в неприбутковій діяльності Торгової палати США і служив в Корпусі миру в Сєвєродонецьку, Луганська область, Україна.

Ерік Вермулен. Професор комерційного і фінансового права Тілбурзького універститету (м Тілбург, Голландія) і Центру економіки та права при Тілбурзькому університеті. Керівник служби корпоративного управління і віце-президент з юридичних питань компанії Philips Lighting.Експерт з питань корпоративного управління, корпоративного права, створення і фінансування нових підприємств, міжнародних спільних підприємств, приватно-державних партнерств, а також корпоративних злиттів і поглинань.Радник і консультант міжнародних організацій, таких як Європейська комісія, Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), Світовий банк, Міжнародна фінансова корпорація, Організація фінансового розвитку Голландії, Комісія ООН з міжнародного торгового права (ЮНСІТРАЛ). Автор книг і численних публікацій з питань корпоративного управління.
Володимир Ігонін. Координатор практики корпоративного права / M&A  Юридичної Фірми «Василь Кісіль і Партнери». Розвиває практику корпоративного права / злиттів і поглинань фірми. Надає комплексну юридичну підтримку як іноземним, так і місцевим клієнтам у рамках реалізації складних угод, що стосуються активів і компаній, розташованих в Україні. Його робота включає правовий аудит, структурування і супровід угод, підготовку та узгодження комплексних договорів, податкове планування, консультування з проектного фінансування, регуляторних та інших актуальних для бізнесу питань.Іншою сферою практики Володимира є корпоративне структурування бізнесу, зокрема заснування холдингових структур з використанням іноземних юрисдикцій, а також консультування з питань корпоративного управління.Основні галузі, в яких пан Ігонін володіє глибокими знаннями і значним практичним досвідом, є агробізнес, телекомунікації і медіа, нерухомість, природні ресурси та ДПП.Успішно закінчив програму «Professional Board Member» в Baltic Institute of Corporate Governance.
Олексій Долгіх. Керуючий партнер Українського офісу компанії Boyden Global Executive Search (з 2016). Олексій - один з найавторитетніших експертів у питаннях підбору персоналу в Україні та країнах СНД. У рекрутинговому бізнесі Олексій Долгіх 15 років, ключовий досвід - це пошук професіоналів рівня ради директорів, фінансових директорів, директорів з маркетингу та продажу.
Освіта: Донецький державний університет, Економіко-правовий факультет; Міжнародний Інститут Бізнесу, International MBA.
Юрій Нікітін. Заступник Голови Фонду державного майна України
Олена Волошина. Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні.  Координуючи діяльність IFC в Україні, відповідає за залучення інвестицій та здійснює нагляд за вже існуючими інвестиційними проектами. Активно залучена до роботи консультативних проектів, що їх IFC впроваджує в Україні. До свого призначення в грудні 1996 року, займала посаду заступника керівника, а пізніше - керівника консультативного проекту IFC «Мала приватизація в Україні» (1994-1996 р.р.), направляючи діяльність консультантів з малої приватизації в 18 містах України, а також координуючи зв'язки IFC з урядом України на всіх рівнях.
Оляна Гордієнко. Директор з управління Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Має 15-річний досвід роботи в якості юриста у сфері корпоративного права, злиттів та поглинань у престижній міжнародній юридичній фірмі Baker&McKenzie. Консультувала українських і міжнародних клієнтів з питань угод злиттів і поглинань, включаючи міжнародні угоди, врегульовані англійським правом, і угоди прямого інвестування. Спеціалізувалась на спільних підприємствах та реорганізаціях і надавала ґрунтовні поради з загальних корпоративних питань провідним компаніям, в тому числі державним підприємствам в Україні. У вересні 2016 року стала Членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, де продовжила брати участь у реформуванні корпоративного управління держпідприємств і банківського сектору, стала головним ініціатором останніх розробок у сфері корпоративного права в Україні, в тому числі в реалізації Директиви ЄС щодо пропозицій про поглинання. У квітні 2017 року приєдналася до ЄБРР як Директор з управління, з метою збільшення ролі ЄБРР в політичному діалозі, а також внеску ЄБРР в інвестиційний клімат, приватизацію, реформи держпідприємств в Білорусі, Молдові та Україні.
Ігор Мітюков. Голова Наглядової Ради ПАТ «Національний депозитарій України». Cтарший Радник Морган Стенлі. З 2008 по 2014 рік працював Керуючим директором інвестиційного банку Морган Стенлі та очолював його український офіс. Зараз є Старшим Радником цього банку. У листопаді 2016 року став Головою Наглядової Ради ПАТ «Національний депозитарій України». У 2002 р. організував Інститут фінансової політики, українську неурядову організацію, де займає посаду Генерального директора. У період 2002-2005 рр., обіймав посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії. З 1997 по 2001 він був Міністром фінансів України. Під його керівництвом Україна вийшла на міжнародні ринки капіталу в 1997 р.. Був Спеціальним представником України (з повноваженнями віце-прем’єр-міністра) при Європейському Союзі в Брюсселі з 1995 по 1997. У 1994 послідовно обіймав посади заступника Голови Національного Банку України та Віце-прем’єр-міністра з питань фінансової та банківської діяльності. Закінчив факультет кібернетики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка та отримав ступінь кандидата економічних наук у 1985 в Інституті економіки, НАН України.
Ярослав Кінах. Президент Іскандер Енерджі (Iskander Energy Corporation). Понад 25 років працював у сфері корпоративних і міжнародних фінансів в ТД Банк (Toronto Dominion Bank). З 1995 по 1999 р очолював представництво ЄБРР в Україні. У різні роки був радником прем'єр-міністра України, керівництва м.Києва в рамках проектів технічної допомоги уряду Канади, проекту розміщення єврооблігацій і т.п. Директор «Блек Айрон Інк» (Black Iron Inc), представленої на фондовій біржі Торонто, а також «ДеНово», приватної української компанії, яка працює в сфері високих технологій. Має ступінь MBA Університету Колумбії.

Марк Івашко. Професіонал з 20-річним досвідом у сфері інвестиційного бізнесу. Співзасновник Horizon Capital, одного з найбільших в Україні та регіоні інвестиційних фондів. Досвічений член ради приватних і публічних компаній, а також неурядових організацій регіону. Отримав три вищі освіти в США (серед них – MBA Гарвардського університету).
Завада Олександр. Член Президії Української федерації убезпечення. У 1992 -2001 перший Голова Антимонопольного комітету України. З 2011 року голова Громадської ради при Антимонопольному комітеті України. З 2002 року працював на керівних посадах в НАСК «ОРАНТА». З 2008 – Голова ради Ядерного страхового пулу.
Андрій Бойцун. Радник з питань реформи державних підприємств та приватизації Стратегічної групи радників з підтримки реформ, віце-президент Української академії корпоративного управління. Працює у Стратегічній групі радників з підтримки реформ, яку очолює легендарний словацький реформатор Іван Міклош. До сфери його відповідальності входить надання урядові рекомендацій з питань реформи корпоративного управління держпідприємств та приватизації. Є незалежним членом Комітету з призначень, який відповідає за відбір керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки держпідприємств. Він також є співзасновником Української академії корпоративного управління (UCGA), де обіймає посаду Віце-президента і відповідає за розробку політики корпоративного управління. До цього працював директором з досліджень у Центрі економічної стратегії (ЦЕС), провідному економічному аналітичному центрі України. До роботи у ЦЕС Андрій був радником Голови правління «Нафтогазу України», найбільшої компанії країни. У цій якості він розробив концепцію реформи корпоративного управління «Нафтогазу». Також він разом із ЄБРР та Baker McKenzie розробив для «Нафтогазу» План дій з корпоративного управління, завдяки яким компанія стала першопроходцем корпоративного управління в Україні. Є розробником реформи корпоративного управління «Укренерго», системного оператора об’єднаної енергетичної системи України (разом із Baker McKenzie), «Укрпошти», національного оператора поштового зв'язку (разом із EY та Kinstellar) та державних банків (разом із Мінфіном та PricewaterhouseCoopers). Він також працював у складі команд, які розробили нові закони України про корпоративне управління державних підприємств та приватизацію. Має більше 15 років досвіду наукових досліджень та аналізу політики. Від 2000 р. він працював асистентом, а потім гостьовим професором та старшим дослідником в Університеті Антверпена (Бельгія), де займався дослідженнями корпоративного управління та викладав предмети у галузі менеджменту. Він також був членом оргкомітету щорічної конференції Європейської академії менеджменту (співголова секції корпоративного управління) та активним дописувачем у бельгійських ЗМІ з питань України. Здобув ступінь доктора економічних наук (PhD) в Університеті Антверпена (Бельгія), захистивши дисертацію на тему корпоративного управління. До цього він з відзнакою закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, отримавши ступінь спеціаліста з міжнародних економічних відносин.
Наталія Бойко. Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції. До листопада 2016 була менеджером реформи енергетики в проектному офісі Національної ради реформ, під головуванням Президента України. У 2015 році була головним консультантом головного департаменту з питань впровадження реформ адміністрації Президента України, де здійснювала аналіз та доопрацювання законопроектів та підготовку аналітичних матеріалів у сфері регулювання ринків нафти і газу та ринку електроенергії. До 2015 року працювала у місті Франкфурт-на-Майні (Німеччина) в офісі компанії ERM на посаді консультанта і координатора проектів для міжнародних газодобувних компаній та фінансових інституцій. Спеціалізувалася на питаннях у сфері екології, правового регулювання, правил охорони праці і техніки безпеки в Україні - зокрема, в секторі нафти і газу.
Навчалася на юридичному факультеті в Університеті Гумбольдта в Берліні, наразі є аспірантом Львівського національного університету імені Івана Франка, у якому у 2011 році отримала диплом магістра з відзнакою.
Андрій Москалик. Старший юрист київського офісу Baker McKenzie. Спеціалізується на корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, реструктуризації, приватних капіталах і ринковому капіталі в різних галузях промисловості. Має великий досвід в проведенні транзакцій з питань Європейського злиття і поглинання, а також в різних секторах з акцентом на нафту і газ, банківські справи, IT, інфраструктуру і сільське господарство. До початку роботи в Baker McKenzie, протягом шести років був старшим юристом в київському офісі Clifford Chance і працював як в київському, так і в лондонському офісах. В даний час бере участь в супроводі угод з питань великих злиттів і поглинань в енергетичній і нафтогазовій сферах, сфері IT та FMCG, залучений в реалізацію великих інфраструктурних і сільськогосподарських проектів в Україні і очолює ряд великих багатопрофільних проектів корпоративного управління для державних енергетичних компаній України, в тому числі для Нафтогаз і Укренерго.

Всеволод Ковальчук. Тимчасово виконуючий обов`язки директора ДП «НЕК «Укренерго». Керівник Компанії, відповідає за всю операційну діяльність, стратегію розвитку, інвестиції та міжнародну співпрацю Укренерго. Став першим керівником, який кардинально змінює принципи управління, реалізації проектів та створює нову команду реформаторів. До призначення керівником кілька років поспіль працював в Компанії, вивчивши Укренерго зсередини та керуючи процесами інвестицій та співпраці з міжнародними фінансовими інституціями. У 2008 р. працював на посаді виконавчого директора з економічної політики та аналізу, виконував обов’язки віце-президента з фінансів НАЕК «Енергоатом». Протягом 2001-2007 років працював у НАК «Нафтогаз України». На посаді Директора департаменту вдосконалив систему інформаційно-аналітичного забезпечення, що сприяло підвищенню ефективності управлінських рішень керівництва. Має значний досвід роботи у приватному секторі економіки. Отримав економічну освіту у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, магістр менеджменту. Вивчає МВА у Києво-Могилянській академії.

Володимир Кудрицький.  Директор з інвестицій та стратегії ДП «НЕК «Укренерго». В компанії відповідає за стратегічне планування, проектний менеджмент, реалізацію інвестиційної політики, управління змінами та взаємодію з міжнародними кредиторами. Реалізація стратегії реформування компанії та інвестиційних проектів – основне завдання його діяльності. До призначення в ДП «НЕК «Укренерго» обіймав посаду директора з розвитку ПАТ «Укртранснафта», був операційним менеджером та директором з внутрішнього аудиту у провідних міжнародних та українських компаніях: MHP S.A., EastOne, ТНК-ВР, Grant Thornton. Протягом своєї кар’єри брав участь у різноманітних проектах, пов’язаних з підвищенням ефективності бізнесу та корпоративного управління за напрямами капітальних інвестицій, закупівель, логістики, продажів та трейдингу, організації виробництва. Отримав освіту з міжнародної економіки в Київському національному економічному університеті, є членом асоціації присяжних бухгалтерів Великобританії (АССА), а також сертифікованим внутрішнім аудитором Інституту внутрішніх аудиторів США (СІА). Є членом консультативно-наглядової групи ініціативи з забезпечення прозорості будівництва CoST.

Максим Юрков. Директор з юридичного забезпечення ДП «НЕК «Укренерго». В компанії керує роботою юридичного підрозділу, організовує співпрацю з іншими підрозділами в частині юридичного супроводу напрямів діяльності, а також з органом управління та іншими державними органами. До призначення в Укренерго Максим більше п‘ятнадцяти років працював за фахом та очолював юридичні підрозділи провідних українських компаній, юридичну компанію та адвокатське об‘єднання. Це дозволило отримати значний досвід та досягти високого професійного рівня у корпоративному, господарському, земельному, цивільному, кримінальному праві та захисті інтересів в судах різних інстанцій та юрисдикцій. Підвищував свою кваліфікацію в різних напрямах юридичної практики в Національній академії державного управління при Президентові України та Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів. Отримав освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та має диплом кандидата юридичних наук і посвідчення адвоката.

Владислав Бурда. Засновник та президент сімейної компанії RedHead Family Corporation, засновник та президент Асоціації власників сімейних компаній FBN-Україна, член Ради директорів «Барком», незалежний директор. Стоїть біля витоків багатьох інновацій українського бізнесу - створення дитячого супермаркету «Антошка» з 6 категоріями товарів (1997), впровадження методології Адізеса в українських компаніях (2004), об'єднання власників українських сімейних компаній в асоціацію - Family Business Network Ukraine (2009). Першим в Україні отримав освіту Executive MBA for Families in Business (2011). Пройшов ряд навчальних програм з лідерства та управління сімейним бізнесом у світових фахівців в IMD (Швейцарія) і ряді інших навчальних організацій.
Андрій Федорів. Засновник компанії FEDORIV; член Ради директорів «Барком». Розвиває бренди з 1998 року. Експерт з маркетингу, підприємець, спікер. П'ять років на керівних посадах в міжнародних агентствах Adell Saatchi & Saatchi, Bates Ukraine, Video International Україна та United Communications Group. Наймолодший лауреат премії «Слід у рекламі» за особистий внесок у розвиток рекламного ринку. Викладач маркетингу та інновацій з 10-ти річним досвідом, творець трьох маркетингових курсів. Голова Правління Всеукраїнської рекламної коаліції (2012-2016)

Павло Шеремета. Член Ради директорів «Барком», засновник Майстерні стратегій PRORYV.  Був директором засновником Школи управління УКУ (2015-16), міністром економічного розвитку і торгівлі України (2014) президентом Київської школи економіки (20012-14), заступником голови Глобальної ради з питань України на Всесвітньому Економічному Форумі. Він викладає стратегію і лідерство у провідних бізнес-школах багатьох країн Східної Європи та Азії і був позаштатним радником міського голови Львова з питань стратегії розвитку (2012-14). Обіймав посаду президента та старшого консультанта Інституту Стратегії Блакитного Океану Малайзії з 2008 по 2011 рр. Він був першим деканом Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS) протягом 1999–2008 рр. та працював проектним менеджером в Інституті відкритого суспільства у Будапешті. У 2006–2010 Павло Шеремета був Віце-президентом Асоціації із розвитку менеджменту у Центральній та Східній Європі (CEEMAN), організації з 200 інституційними членами з 50 країн.
Отримав диплом MBA в університеті Еморі (Атланта, США), а також диплом спеціаліста з економіки у Львівському національному університеті ім. Франка. Закінчив програми управлінського розвитку у Гарвардській школі бізнесу, Інституті Стратегії Блакитного Океану в Бізнес-школі INSEAD, Міжнародній Китайсько-Європейській бізнес-школі, а також Центрі розвитку лідерства при Інституті управління імені Джека Уелча. Наразі він навчається на докторській програмі у Школі менеджменту IEDC-Bled (Словенія).

Олександр Баворовський. Засновник компанії «Барком», член Ради директорів. З 1998 р. - заступник директора «Барком». До цього  з 1991 р займався підприємницькою діяльністю.  1989-1999 рр. – працював  у Львівському АТП-14657 на посаді керівника оздоровчого комплексу. Закінчив у 1991 році Львівський поліграфічний інститут.

Олег Баран. Засновник компанії «Барком», член Ради директорів. З 1998 р. займає посаду заступника директора «Барком» з питань АПК. З 2010 р. депутат Львівської обласної ради, член депутатської комісії з питань розвитку села та АПК. У вересні 2011 року увійшов до рейтингу найвпливовіших політиків Львівщини за версією «MediaStar ТОП-100»(за результатами опитування політологів та незалежних ЗМІ). У жовтні 2012 р. отримав нагороду «StyleBoom AWARDS» як найкращий підприємець року. У грудні 2012 р. став членом наглядової ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького. Магістр з економіки та управління трудовими ресурсами.