Увійти|Реєстрація

м. Київ вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
+38 (044) 278-12-52
info@cgpa.com.ua

Олександр Окунєв – голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права з багаторічним досвідом реалізації консалтингових проектів Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation, IFC), Міжнародного інституту бізнесу та Українського інституту корпоративного управління. Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), а також видання Британського Інституту директорів The Handbook of International Corporate Governance» (Лондон, 2005), автор і упорядник посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор понад 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Марк Івашко – інвестиційний менеджер, директор в «Diligent Capital Partners». Професіонал з 20-річним досвідом у сфері інвестиційного бізнесу. Співзасновник Horizon Capital, одного з найбільших в Україні та регіоні інвестиційних фондів. Досвічений член ради приватних і публічних компаній, а також неурядових організацій регіону. Отримав три вищі освіти в США (серед них – MBA Гарвардського університету).

Данило Пасько – керуючий партнер в «Diligent Capital Partners».  Має понад 10 років досвіду в сфері інвестицій та стратегічного консультування. Радник Прем’єр-міністра та Адміністрації Президента з питань дерегуляції. Член Національної Ради Реформ України та співавтор ініціативи «Професійний уряд». Президент Гарвардського клубу в Україні, випускник Гарвардського університету.

Олена Вольська – керуючий партнер, директор в «Diligent Capital Partners». Керуючий партнер та директор консалтингової компанії EBS. Має багатий досвід в управлінні проектами з впровадження SAP, а також багатий досвід в створенні стратегії розвитку, реорганізації та перетворення компанії, фінансового планування, розробки управлінської звітності, оцінки ризиків та внутрішнього контролю впровадження ERP систем. Має більш ніж 18-річний практичний досвід в сфері управління компанією і проектами.

Дмитро Леонов – ректор Українського інституту розвитку фондового ринку, професор кафедри фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Голова Ради Асоціації юристів фондового ринку, Голова Ради Української асоціації інвестиційного бізнесу. Проходив навчання на програмах Міжнародного фінансового менеджменту й бухгалтерського обліку (Віденський економічний університет), Корпоративного фінансового менеджменту при приватизації (Польський центр приватизації), Корпоративного управління при приватизації й реструктуризації (Інститут економічного розвитку Світового банку). Кандидат економічних наук, професор.

Сергій Гончаревич – засновник та керуючий партнер Capital Times. Керує напрямом «Корпоративні фінанси». Відповідає за розвиток компанії і Мінський офіс. Має 15 річний досвід роботи в інвестиційній сфері на ринках Росії, країн СНД і Східної Європи. Досвід роботи на фінансовому ринку України з 1998 року. Також експерт має досвід роботи на керівних посадах в банківській сфері. Провів ряд успішних угод в M & A (Україна, Білорусь) в наступних секторах: фінансовий, ритейл, медицина, телекомунікації. Сергій отримав ступінь Senior Executive MBA в Бізнес школі МІМ-Київ.

Ірина Стародубова – асоційований партнер компанії Capital Times. Партнер фонду прямих інвестицій Horizon Capital (2005-2015). CEO, CFO кондитерської компанії АВК (1995-2005). Брала участь у закритті 18-ти M&A угод в якості стратегічного, фінансового інвестора в різних секторах економіки України та Молдови Організовувала і впроваджувала корпоративне управління в двадцяти компаніях на рівні члена Наглядової Ради та топ-менеджменту. У 2003 році увійшла в рейтинг топ-20 кращих кризових менеджерів України.