Увійти|Реєстрація

Kyiv, Volodymyrska street, 23

info@cgpa.com.ua

15 June 2018
V International corporate secretaries forum
(UKR)
Джейсон Пеллмар. Керівник регіонального офісу в Україні та Білорусі, IFC, член Групи Світового банку 

Керує інвестиційною та консультативною діяльністю Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні та Білорусі з 1 червня 2017 року. Він базується в Києві.
В зону його відповідальності входить як керівництво масштабною інвестиційною програмою – понад $3 мільярди довгострокового фінансування в Україні, та приблизно 300 мільйонів в Білорусі, так і комплексна консультативна програма, що сфокусована на таких пріоритетних напрямках: покращення умов для ведення бізнесу, розширення доступу до фінансування, сприяння розвитку «зеленої» економіки, модернізації ланцюжків постачання в агробізнесі та відкриття нових ринків.
Він має значний досвід роботи у різних регіонах світу та галузях.
З 2014 по 2017, пан Пеллмар відповідав за розвиток нового бізнесу в інфраструктурі, агробізнесі, виробництві та секторі послуг у Мьянмі, у Південно-Східній Азії. Зокрема, він керував командою, що реалізувала першу інвестицію IFC в галузі інфраструктури у Мьянмі. Проект був структурований як конвертована позика найбільшому в країні контейнерному терміналу. Також він керував інвестицією на підтримку першого в країні електроенергетичного проекту, реалізація якого пропонувалась через конкурсний тендер.
До цього він базувався в Стамбулі, Туреччина, та керував командами, що реалізували серію знакових інвестицій в секторі інфраструктури в регіоні Європи, Близького Сходу та Північної Африки. Також в зону його відповідальності входив розвиток нового бізнесу в секторі електроенергетики у Східній Європі. В IFC працює з 2010 року.
До роботи в IFC Джейсон організовував фінансування та управління глобальним портфелем енергетичних активів підрозділу Фінансові послуги компанії «Дженерал Електрікс» (GE) в Стемфорді, штат Коннектикут, США.
Має ступінь Магістра Міжнародних фінансів та досліджень Росії і Евразії від Школи прогресивних міжнародних досліджень (SAIS) при Університеті Джона Гопкінса, та був стипендіатом Фулбрайт у Санкт-Петербурзі, Росія.

Олександр Окунєв. Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001) та Міжнардного інституту бізнесу (з 2001). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, Київ, 1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор та укладач посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.
Валентина Данішевська, Голова Верховного Суду
Ольга Бєлькова. Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Член парламентської фракції Блоку Петра Порошенка. Постійний член української делегації в Парламентській Асамблеї ОБСЄ. Напрямки діяльності у сфері державної політики: реформа енергетики, поліпшення фіскального режиму у газовому секторі, енергетична незалежність, розвиток підприємництва та покращення інвестиційного клімату, реформа банківського сектору, цифровізація України, гендерні питання.   Ольга Бєлькова є випускником Harvard Kennedy School of Government 2011 року з дипломом магістра з державного управління. Ольга також отримала вищу юридичну освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (2001) та вищу економічну освіту в Черкаському державному технічному університеті (1997).

Олексій Перевезенцев. Державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Кандидат юридичних наук, заслужений юрист України. З 1999 по 2002 рр. працював в  Міністерстві закордонних справ. З 2002 по 2009 рр. працював в Секретаріаті Президента України. У 2009-2010 рр. став заступником директора Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України. З 2010 по 2012 рр. – працював в  Національном агентстві з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу та реалізації інфраструктурних проектів. З 2012 по 2016 рр. - директор юридичного департаменту Мінекономрозвитку. З серпня 2013 по квітень 2016 рр. був членом наглядової ради НАК «Нафтогаз України». У грудні 2016 р. призначено на посаду Державного секретаря Мінекономрозвитку. Є головою апеляційної палати Мінекономрозвитку, заступником голови Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. У квітні 2018 р. обрано головою наглядової ради державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів».  Брав участь у розробленні проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава», метою якого є реформування корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава.

Максим Лібанов. Член Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку України. К.ю.н., спеціаліст з корпоративного управління, цінних паперів, депозитарної системи, інвестиційних та пенсійних фондів. Досвід роботи - 15 років.
Закінчив Київський національний університет ім. Т.Шевченка, магістр права; Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, магістр з фінансів.
Пройшов шлях від провідного спеціаліста відділу розвитку законодавства на ринку цінних паперів до Члена НКЦПФР

Олександр Бевз. Директор Департаменту ліцензування Національного банку України. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права. З 2015 року працює в Національному банку України, де відповідає, в тому числі, за ліцензування банків, моніторинг відповідності їх структур власності вимогам щодо прозорості та дотримання банками стандартів корпоративного управління. В рамках процесу реформування системи корпоративного управління в банківському секторі (одного з пріоритетів регуляторної політики НБУ на сьогодні) Олександр та очолюваний ним підрозділ беруть активну участь в розробці нової законодавчої бази, спрямованої на удосконалення принципів та механізмів корпоративного управління та системи ризик-менеджменту в українських банках (зокрема, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» №2210-VIII, що набрав чинності 06 січня 2018 року).

Андрій Бойцун. Радник з питань реформи державних підприємств та приватизації Стратегічної групи радників з підтримки реформ, яку очолює легендарний словацький реформатор Іван Міклош. До сфери його відповідальності входить надання урядові рекомендацій з питань реформи корпоративного управління держпідприємств та приватизації. У 2016–2018 рр. був незалежним членом Комітету з призначень, який відповідає за відбір керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки держпідприємств. До цього працював директором з досліджень у Центрі економічної стратегії (ЦЕС). Був радником Голови правління «Нафтогазу України»,  розробив концепцію реформи корпоративного управління «Нафтогазу», а також він разом із ЄБРР та Baker McKenzie розробив для «Нафтогазу» План дій з корпоративного управління.  Має більше 15 років досвіду наукових досліджень та аналізу політики. Працював асистентом, а потім гостьовим професором та старшим дослідником в Університеті Антверпена (Бельгія), де займався дослідженнями корпоративного управління та викладав предмети у галузі менеджменту. 
Саймон Осборн. Головний виконавчий директор Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA). Співголова департаменту з оцінки рад директорів ICSA. Працюючи в Лондоні, він керує діяльністю ICSA в Великобританії, Республіці Ірландія та асоційованих територіях (регіон UKRIAT). Є дійсним членом ICSA і має більше 40 років галузевого досвіду роботи. Почав працювати в ICSA в 2003 в якості Голови департаменту з оцінки СД в ICSA. У 2005, він став Головою Форуму корпоративних секретарів ICSA. Генеральним директором він був призначений в 2011 році. До ICSA, протягом 10 років працював в Railtrack Group PLC, спочатку як Корпоративний секретар і генеральний юрисконсульт Групи, а пізніше як Директор юридичного департаменту Групи. До цього працював Директором юридичного департаменту в Правлінні британських залізниць. Є членом Міжнародної мережі фахівців з корпоративного управління (ICGN) і працює в складі її Комітету з питань внутрішніх нормативних актів і процедур. Крім того, він служить невиконавчим директором в Crown Business Communications Ltd і в MNN Holdings Ltd. Він також є заступником Голови Фонду допомоги співробітникам британських залізниць. Отримав кваліфікацію адвоката-соліситора Верховних судів Англії та Уельсу в 1973.

Бістра Боєва. Член Консультативної групи з приватного сектору (Глобальний форум з корпоративного управління - IFC / Всесвітній банк). Професор кафедри «Міжнародні економічні відносини і бізнес» в Університеті національних і світових економічних досліджень (Софія, Болгарія). Має ступінь доктора в галузі міжнародного бізнесу та магістра права. Викладає курси з міжнародного менеджменту і корпоративного управління на магістерських програмах в Болгарії та за кордоном. Очолювала Наглядову раду Приватизаційного фонду Каліман (1996-1997) і займала пост в Радах директорів в болгарських компаніях. Протягом чотирьох років (1997-2001) вона була Членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Болгарії. В даний час є членом Консультативної групи з приватного сектору (Глобальний форум з корпоративного управління – IFC / Всесвітній банк). Як член PSAG вона працює над проектами в країнах Східної Європи і Центральної Азії. У період з 2008 по 2011 рік була призначена членом Європейського форуму для корпоративного управління, заснованого Європейською комісією. Вона є членом Національної комісії з корпоративного управління в Болгарії. Її публікації присвячені питанням корпоративного управління та міжнародного менеджменту.

Володимир Ігонін. Адвокат, партнер, очолює практику корпоративного права / злиттів і поглинань. Він супроводжує комплексні трансакції за участю іноземних і українських клієнтів, що стосуються активів і компаній в Україні. Іншою сферою практики Володимира є корпоративне врядування та структурування бізнесу. Пан Ігонін володіє глибокою експертизою і спеціалізується, насамперед, у таких індустріях як агробізнес, телекомунікації, медіа і технології. Клієнтський портфель Володимира включає, зокрема, Arricano, LNZ Group, Mellanox Technologies, Modern Times Group, Seven Hills, Агро-Регіон, Астарта, Епіцентр, Інтелектуальні комунікації, Лекхім, Нікмас. Володимир приєднався до «Василь Кісіль і Партнери» у 2007 році.
Олег Журавльов.  Радник Голови Правління ПАКУ.  Має 15-річний досвід у сфері корпоративного управління, як в компаніях з державною часткою (АЕК  «Київенерго»), так і у великих приватних промислово-фінансових холдингах - група DCH (колишня група «Укрсиббанку») та «Донецьксталь». Має досвід не лише організації роботи Наглядових рад компаній, які входять до холдингів, а й сам входив до складу Наглядових рад як промислових компаній, так і фінансових установ. Крім того, виконував обов’язки корпоративного секретаря у ПАТ «Кредитпромбанк» протягом 3 років. На даний час здійснює активну консалтингову діяльність у якості незалежного експерта з питань корпоративного управління. Є членом ПАКУ з 2010 року. У 2013 році став переможцем конкурсу «Корпоративний секретар року». У 2015-2017 роках двічі обирався членом Правління ПАКУ.
Євген Петрик. Директор компанії «ЕМКОН». До 2005 року працював в сфері інформаційних технологій. З травня 2005 до липня 2009 року очолював Державну установу "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" (ДУ АРІФРУ). В 2006 році йому вдалося вивести інформаційний портал http://smida.gov.ua/, який підтримується ДУ АРІФРУ, на лідируючі позиції серед інших подібних інформаційних ресурсів в Україні. В 2007 році ДУ АРІФРУ, під його безпосереднім керівництвом та при тісній співпраці з ДКЦПФР, була запущена загальнодоступна інформаційна база даних ДКЦПФР про ринок цінних паперів (http://www.stockmarket.gov.ua/), яка з того часу успішно функціонує та є основним джерелом корпоративної інформації про емітентів цінних паперів в Україні.
В липні 2009 року заснував компанію "Емкон", яка спеціалізується на консалтингу в сфері корпоративного управління та розкриття інформації.
З 2012 р. є діючим членом Правління ПАКУ. В рамках роботи в Правлінні ПАКУ здійснює загальну координацію роботи ПАКУ з законопроектами та нормативно-правовими актами регуляторних органів, очолюює Правовий комітет ПАКУ.
Був одним з ініціаторів проведення Міжнародного форуму корпоративних секретарів.
Тетяна Флерік. Головний юрисконсульт департаменту з корпоративного управління ДТЕК. Має 10 річний досвід роботи в сфері корпоративного управління. З 2006 року працює в ДТЕК, де відповідає за функціонування системи корпоративного управління українських компаній групи.
Андрій Тимчишин, заступник директора департаменту корпоративних клієнтів ПАТ «КРЕДОБАНК». Закінчив Львівський держуніверситет ім. І .Франка у 1993 р. 

25 років досвіду роботи у банківському секторі України. Спеціалізація – міжнародні розрахунки, міжбанківські та  документарні операції, фінансування торгових операцій клієнтів.

Марія Сухан. Корпоративний секретар НАК «Нафтогаз України» і спеціаліст з міжнародного права з більш ніж 20-річним досвідом юридичної практики. Спеціалізується на питаннях корпоративного управління та має значний досвід в сферах корпоративного та трудового права. До початку кар’єри в Нафтогазі працювала в департаменті податкових та юридичних послуг міжнародної аудиторської компанії KPMG, а також в провідних українських та іноземних юридичних фірмах, приєднавшись до команди Нафтогазу з посади місцевого партнера практики Corporate/M&A українського офісу міжнародної юридичної фірми Schoenherr. З відзнакою закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальностями юрист - міжнародник та референт-перекладач англійської мови та є випускницею першого набору Української Академії Корпоративного Управління 2017 року.