Увійти|Реєстрація

Kyiv, Volodymyrska street, 23

info@cgpa.com.ua

(UKR) 15-19 квітня 2019
(UKR) Програма підготовки уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів)
(UKR)
Олександр Окунєв - голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ). Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996‑2001), Міжнародного інституту бізнесу (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012). Проходив навчання за програмою Basic Compliance and Ethics Academy (серпень 2017, Вашингтон, США), що проводиться Society of Corporate Compliance and Ethics. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, Київ, 1999); «The handbook of international corporate governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор і упорядник посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор-укладач посібника «Комплаєнс для малого та середнього бізнесу» (Київ, 2015), співавтор Методичних рекомендацій щодо розробки та впровадження системи заходів щодо запобігання та протидії корупції, співавтор посібника «Антикорупційний комплаєнс» (для програми з підготовки осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційної програми) (Київ, 2018),  автор понад 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Олег Бойко - незалежний консультант з корпоративного управління, управління ризиками, етики та комплаєнсу (GRC). Розробник тренінгів та тренер Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ). Член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ). Член Open Compliance and Ethics Group («Відкрита група комплаєнсу та етики», професійна асоціація, США). Співавтор посібника «Антикорупційний комплаєнс» (для програми з підготовки осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційної програми)(Київ, 2018).

Павло Верхняцький - засновник і генеральний директор COSA. Займається дослідженням регіональних ризиків у пострадянських країнах та інших іноземних державах, проводить комплексні репутаційні розслідування із залученням численних міжнародних джерел і бере участь у внутрішніх корпоративних розслідуваннях для глобальних корпорацій і великих українських підприємств.  Перш ніж очолити COSA, Павло пропрацював старшим аналітиком у аналітичній компанії в Москві. На цій посаді він керував проектами з комплексної перевірки дью ділідженс і вивчення політичних ризиків у РФ та Середній Азії. Представляє COSA у Етичному Комітеті Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC). Він також є членом Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ) та Міжнародної спільноти корпоративної безпеки (ASIS). Крім того, він представляє COSA у Антикорупційній робочій групі та Комплаєнс Клубі Американської торговельної палати.

Ганна Герасимчук - Голова секретаріату Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу. Має понад 10 років досвіду в сфері правого супроводу міжнародного бізнесу в Україні. Протягом 2011-2015 років вона працювала корпоративним юристом та комплаєнс офіцером в Хілті Україна, де відповідала за впровадження Корпоративного Кодексу поведінки та навчання співробітників з питань дотримання антикорупційних принципів поведінки. До команди UNIC Ганна долучилася з посади керівника юридичного відділу компанії Нокіан Шина, де активно підтримувала ідею доброчесності та етичних принципів ведення бізнесу в Україні. Магістр права, випускниця Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.